3. items
  5. Land

Nieuw-Zeeland Nieuw-Zeeland

Op deze pagina vindt u de kunstwerken van alle kunstenaars met als nationaliteit Nieuw-Zeelander.

Michel Tuffery - Lima O Le Pa’a (crab fingers) kopen? Bied vanaf 100!
Michel Tuffery (1966) Cook Islander Nieuw-Zeelander Samoaans Lima O Le Pa’a (crab fingers)
TechniekEts
Afmetingen23.5 x 14 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 100
John Buckland Wright - Diana v Actaeon, ets (kleine oplage) kopen? Bied vanaf 495!
John Buckland Wright (1897-1954) Nieuw-Zeelander Diana v Actaeon, ets (kleine oplage)
TechniekEts
Afmetingen33 x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 495