3. items
  5. Land

Noorwegen Noorwegen

Op deze pagina vindt u de kunstwerken van alle kunstenaars met als nationaliteit Noors.

Espen Hagen - Zeefdruk, "Beach ". kopen? Bied vanaf 40!
Espen Hagen (1964-2008) Nederlands Noors Zeefdruk, "Beach ".
Afmetingen50 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Espen Hagen - Zeefdruk, Indian Bolivian I - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Espen Hagen (1964-2008) Nederlands Noors Zeefdruk, Indian Bolivian I - Ingelijst
Afmetingen63 x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 50
1 bieding
Espen Hagen - Geronimo kopen? Bied vanaf 450!
Espen Hagen (1964-2008) Nederlands Noors Geronimo
Afmetingen87 x 139 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 450
Espen Hagen - Pink Bar - groot schilderij kopen? Bied vanaf 399!
Espen Hagen (1964-2008) Nederlands Noors Pink Bar - groot schilderij
Afmetingen89 x 167 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 399
Espen Hagen - Blue Bar - groot schilderij kopen? Bied vanaf 385!
Espen Hagen (1964-2008) Nederlands Noors Blue Bar - groot schilderij
Afmetingen92 x 155 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 385
Espen Hagen - Blue Sky kopen? Bied vanaf 425!
Espen Hagen (1964-2008) Nederlands Noors Blue Sky
Afmetingen146 x 84 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKunststof
€ 425
Terje Grostad - berglandschap kopen? Bied vanaf 40!
Terje Grostad (1925-2011) Noors berglandschap
Afmetingen36 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40
Brødrene Lohne - Zilveren Vikingschip-zoutvaatje - Bergen - Noorwegen kopen? Bied vanaf 90!
Brødrene Lohne (1921) Noors Zilveren Vikingschip-zoutvaatje - Bergen - Noorwegen
Afmetingen4 x 9 x 3 cm (h x b x d)
Gewicht14 g
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 90
Margit Seland - Denkend aan Holand kopen? Bied vanaf 250!
Margit Seland (1965) Nederlands Noors Denkend aan Holand
Afmetingen85 x 105 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 250
Espen Hagen - Schilderij – Indiaan kopen? Bied vanaf 500!
Espen Hagen (1964-2008) Nederlands Noors Schilderij – Indiaan
Afmetingen140 x 140 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 500
Espen Hagen - Origineel groot schilderij ‘Afro-Indan’ kopen? Bied vanaf 670!
Espen Hagen (1964-2008) Nederlands Noors Origineel groot schilderij ‘Afro-Indan’
Afmetingen120 x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
€ 670
Espen Hagen - Zeefdruk, Geronimo - Ingelijst kopen? Bied vanaf 80!
Espen Hagen (1964-2008) Nederlands Noors Zeefdruk, Geronimo - Ingelijst
Afmetingen93 x 98 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 80
Espen Hagen - Zeefdruk, Indian Bolivian III - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Espen Hagen (1964-2008) Nederlands Noors Zeefdruk, Indian Bolivian III - Ingelijst
Afmetingen63 x 72.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Espen Hagen - 3 dames? kopen? Bied vanaf 1000!
Espen Hagen (1964-2008) Nederlands Noors 3 dames?
Afmetingen150 x 180 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
€ 1.000