3. items
  5. Land

OekraïneOekraïne

Op deze pagina vindt u de kunstwerken van alle kunstenaars met als nationaliteit Oekraïens.

Er worden 8 kunstwerken aangeboden
Alexander G. Zakharov - Handbewerkte houtsnede, Suche nach dem mond III - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 100!
Alexander G. Zakharov - Handbewerkte houtsnede, Suche nach dem mond III - Ingelijst (Groot)Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorVeilingmeester
Jaartal1999
Afmetingen116 cm x 85 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Mane-Katz - Ingelijst affiche Haifa Museum , Jewish Shtetl Wedding Orchestra kopen? Bied vanaf 1!
Mane-Katz - Ingelijst affiche Haifa Museum , Jewish Shtetl Wedding OrchestraAffiches
Geplaatst doorkunst_ikhebje
TechniekOffset
Afmetingen71 cm x 51 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
Ivan Tverdun - Nachtdier kopen? Bied vanaf 125!
Ivan Tverdun - NachtdierSchilderij
Geplaatst doorArtandDesignonline
Jaartal1996
Afmetingen90 cm x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Aftersale items

Anatolij Rafailovic Brusilovskij - Gemengde techniek: 1989 kopen? Bied vanaf 350!
Anatolij Rafailovic Brusilovskij - Gemengde techniek: 1989Schilderij
Geplaatst doorKiewitKunst
Afmetingen66.5 cm x 89.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Anatolij Rafailovic Brusilovskij - gemengde techniek: 1988 kopen? Bied vanaf 350!
Anatolij Rafailovic Brusilovskij - gemengde techniek: 1988Schilderij
Geplaatst doorKiewitKunst
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Alexander G. Zakharov - Handbewerkte houtsnede, Suche nach dem mond II - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 150!
Alexander G. Zakharov - Handbewerkte houtsnede, Suche nach dem mond II - Ingelijst (Groot)Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorVeilingmeester
Jaartal1999
Afmetingen102.5 cm x 90.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Alexander G. Zakharov - Handbewerkte houtsnede, Suche nach dem mond - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 150!
Alexander G. Zakharov - Handbewerkte houtsnede, Suche nach dem mond - Ingelijst (Groot)Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorVeilingmeester
Jaartal1999
Afmetingen89 cm x 109.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Alexander G. Zakharov - Houtsnede, Der Flug - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 150!
Alexander G. Zakharov - Houtsnede, Der Flug - Ingelijst (Groot)Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorVeilingmeester
Jaartal2002
Afmetingen103 cm x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst