3. items
  5. Land

Oostenrijk Oostenrijk

Op deze pagina vindt u de kunstwerken van alle kunstenaars met als nationaliteit Oostenrijks.

Ernst Fuchs - Mädchen mit rotem Handschuh kopen? Bied vanaf 125!
Ernst Fuchs (1930-2015) Oostenrijks Frans Mädchen mit rotem Handschuh
TechniekGiclée
Afmetingen61 x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerTextiel
€ 125
Ernst Fuchs - " EUROPA " EDITION ARTIST kopen? Bied vanaf 250!
Ernst Fuchs (1930-2015) Oostenrijks Frans "EUROPA" EDITIE KUNSTENAAR
Afmetingen34.5 x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Ernst Fuchs - Phantom Lady kopen? Bied vanaf 410!
Ernst Fuchs (1930-2015) Oostenrijks Frans Fantoom dame
TechniekEts
Afmetingen80 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 410
Ernst Fuchs - Nixe, Farbradierung handsigniert, Aufl. 125, grosse Arbeit auf Bütten kopen? Bied vanaf 399!
Ernst Fuchs (1930-2015) Oostenrijks Frans Zeemeermin, kleurenets met de hand gesigneerd, oplage 125, groot werk op vergépapier
TechniekEts
Afmetingen59.5 x 79 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 399
Ernst Fuchs - SAMSON UND DELILA. Farbsiebdruck signiert u. nummeriert (169/200) kopen? Bied vanaf 195!
Ernst Fuchs (1930-2015) Oostenrijks Frans SAMSON EN DELILA. Kleurenzeefdruk gesigneerd en genummerd (169/200)
Afmetingen65 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 195
Ernst Fuchs - Etang aux cygnes (sc8) kopen? Bied vanaf 295!
Ernst Fuchs (1930-2015) Oostenrijks Frans Etang aux cygnes (sc8)
TechniekLitho
Afmetingen40 x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 295