3. items
  5. Land

OostenrijkOostenrijk

Op deze pagina vindt u de kunstwerken van alle kunstenaars met als nationaliteit Oostenrijks.

Er worden 27 kunstwerken aangeboden
Rosina Wachtmeister - Kleurengiclee op CANVAS ---MY SECRET GARDEN uit 2022 kopen? Bied vanaf 110!
Rosina Wachtmeister - Kleurengiclee op CANVAS ---MY SECRET GARDEN uit 2022Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorHans1951

Jaartal2022
TechniekGiclée
Afmetingen40 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Rosina Wachtmeister - Kleurengiclee op CANVAS--- CONCERTO BAROCCO--op spieraam. kopen? Bied vanaf 135!
Rosina Wachtmeister - Kleurengiclee op CANVAS--- CONCERTO BAROCCO--op spieraam.Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorHans1951

Jaartal2022
TechniekGiclée
Afmetingen70 cm x 50 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Rosina Wachtmeister - Kleurengiclee op CANVAS---BIANCHINA FELICE op spieraam. kopen? Bied vanaf 135!
Rosina Wachtmeister - Kleurengiclee op CANVAS---BIANCHINA FELICE op spieraam.Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorkleurrijkekunstfriesland

Jaartal2022
TechniekGiclée
IngelijstNiet Ingelijst
Fritz Wotruba - litho "Drei in den Raum gestaffelte Figuren" kopen? Bied vanaf 90!
Fritz Wotruba - litho "Drei in den Raum gestaffelte Figuren"Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorMu123

Jaartal1973
TechniekLitho
Afmetingen45 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ursula Pless - Zeefdruk, Geometrisch-abstracte compositie kopen? Bied vanaf 35!
Ursula Pless - Zeefdruk, Geometrisch-abstracte compositieGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1988
Afmetingen59 cm x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Alfred Hrdlicka - sterfbed (r2) kopen? Bied vanaf 90!
Alfred Hrdlicka - sterfbed (r2)Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorluc9309

Jaartal1972
TechniekEts
Afmetingen30 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Rosina Wachtmeister - Kleurengiclee op Canvas-- SPRINGTIME--- op spieraam kopen? Bied vanaf 90!
Rosina Wachtmeister - Kleurengiclee op Canvas-- SPRINGTIME--- op spieraamPrenten & Uitgaves

TechniekGiclée
IngelijstNiet Ingelijst
Rosina Wachtmeister - Kleurengiclee op CANVAS--- VIA GALILEO GALILEI--op spieraam. kopen? Bied vanaf 145!
Rosina Wachtmeister - Kleurengiclee op CANVAS--- VIA GALILEO GALILEI--op spieraam.Prenten & Uitgaves

TechniekGiclée
Afmetingen50 cm x 70 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Rosina Wachtmeister - Kleurengiclée op CANVAS --- HOME SWEET HOME uit 2022 kopen? Bied vanaf 115!
Rosina Wachtmeister - Kleurengiclée op CANVAS --- HOME SWEET HOME uit 2022Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorKlippoKunst

Jaartal2022
TechniekGiclée
Afmetingen50 cm x 35 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Rosina Wachtmeister - Kleurengiclée op CANVAS PRIMAVERA uit 2022 kopen? Bied vanaf 115!
Rosina Wachtmeister - Kleurengiclée op CANVAS PRIMAVERA uit 2022Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorKlippoKunst

Jaartal2022
TechniekGiclée
IngelijstNiet Ingelijst
Rosina Wachtmeister - Kleurengiclée op CANVAS --- VIA GALILEO GALILEI II uit 2022 kopen? Bied vanaf 115!
Rosina Wachtmeister - Kleurengiclée op CANVAS --- VIA GALILEO GALILEI II uit 2022Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorKlippoKunst

Jaartal2022
TechniekGiclée
Afmetingen35 cm x 50 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Ernst Fuchs - "Das Ungleiche Paar" - Lithografie, Poster - 1967 kopen? Bied vanaf 55!
Ernst Fuchs - "Das Ungleiche Paar" - Lithografie, Poster - 1967Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorin2art

Jaartal1967
TechniekOffset
Afmetingen86 cm x 61 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Jochen Schimmelpenning - Pyramide kopen? Bied vanaf 29!
Jochen Schimmelpenning - PyramideGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorNimbus4

Jaartal1984
TechniekEts
Afmetingen20 cm x 14 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Aftersale items

Ursula Pless - Zeefdruk, Zonder titel - 1990 kopen? Bied vanaf 45!
Ursula Pless - Zeefdruk, Zonder titel - 1990Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

Jaartal1990
Afmetingen46.5 cm x 46.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Robert Zeppel-Sperl - Aquarel: surrealistische compositie met figuren - 1989 kopen? Bied vanaf 595!
Robert Zeppel-Sperl - Aquarel: surrealistische compositie met figuren - 1989Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1989
TechniekAquarel
Afmetingen51 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Josef Eidenberger - Ingelijste kleurenets , Marktplein in Bonn kopen? Bied vanaf 30!
Josef Eidenberger - Ingelijste kleurenets , Marktplein in BonnGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorkunst_ikhebje

TechniekEts
Afmetingen37 cm x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Ernst Fuchs - Fuchs Graphik - gesigneerd door H. von Sydow-Zirkwitz ->gratis verzonden NL kopen? Bied vanaf 50!
Ernst Fuchs - Fuchs Graphik - gesigneerd door H. von Sydow-Zirkwitz ->gratis verzonden NLKunstboeken

Geplaatst doorMiles

Jaartal1983
TechniekHardcover
Afmetingen30 cm x 24 cm (h x b)
Carl O Lynch of Town - Namiddag in Volendam kopen? Bied vanaf 1200!
Carl O Lynch of Town - Namiddag in VolendamSchilderij

Geplaatst doorverve

Afmetingen80 cm x 97 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Alfred Jirasek - Botter langs het Jaagpad. kopen? Bied vanaf 450!
Alfred Jirasek - Botter langs het Jaagpad.Schilderij

Geplaatst doorverve

Jaartal1905
Afmetingen62.5 cm x 51.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Ernst Fuchs - Giclee: 2012 kopen? Bied vanaf 59!
Ernst Fuchs - Giclee: 2012Grafiek (handgesigneerd)

TechniekGiclée
Afmetingen38.5 cm x 30.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Rosina Wachtmeister - Special Edition Cat kopen? Bied vanaf 25!
Rosina Wachtmeister - Special Edition CatAffiches

Geplaatst doorEleonore58

Jaartal1987
TechniekOffset
Afmetingen40 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Karl Prantl - zonder titel kopen? Bied vanaf 150!
Karl Prantl - zonder titelGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1974
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Rosina Wachtmeister - Sonatina per due kopen? Bied vanaf 50!
Rosina Wachtmeister - Sonatina per dueAffiches

Geplaatst doorm0lenaarw

Jaartal1985
TechniekOffset
Afmetingen73 cm x 57 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
Ernst Fuchs - Ets, Engel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 120!
Ernst Fuchs - Ets, Engel - IngelijstGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekEts
Afmetingen65.5 cm x 50.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Peter Sengl - Unterblumenstück 93 kopen? Bied vanaf 40!
Peter Sengl - Unterblumenstück 93Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorElitepauper

Jaartal1993
TechniekOffset
Afmetingen57.5 cm x 44.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Ernst Fuchs - Etang aux cygnes (r8) kopen? Bied vanaf 325!
Ernst Fuchs - Etang aux cygnes (r8)Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorluc9309

TechniekLitho
Afmetingen40 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Rosina Wachtmeister - The Red House kopen? Bied vanaf 40!
Rosina Wachtmeister - The Red HouseGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorAbbyart

Jaartal1987
Afmetingen52 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst