3. items
  5. Land

Polen Polen

Op deze pagina vindt u de kunstwerken van alle kunstenaars met als nationaliteit Pools.

Elva Polyakova - Lovers in Amsterdam kopen? Bied vanaf 99!
Elva Polyakova (1970) Pools Lovers in Amsterdam
Afmetingen50 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 99
Elva Polyakova - Fietser in een lenteochtend kopen? Bied vanaf 200!
Elva Polyakova (1970) Pools Fietser in een lenteochtend
Afmetingen80 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 200
Avraham Inlender - e.a: zes handgesigneerde zeefdrukken: Abstracte Composities I-VI kopen? Bied vanaf 32!
Avraham Inlender (1932-2003) Israëlisch Pools e.a: zes handgesigneerde zeefdrukken: Abstracte Composities I-VI
Afmetingen15 x 14 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 32
Avraham Inlender - e.a: Collectie van zes handgesigneerde zeefdrukken: diverse composities kopen? Bied vanaf 35!
Avraham Inlender (1932-2003) Israëlisch Pools e.a: Collectie van zes handgesigneerde zeefdrukken: diverse composities
Afmetingen15 x 14 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35
Piotr Konkel - The Gatekeeper kopen? Bied vanaf 100!
Piotr Konkel (1963) Nederlands Pools The Gatekeeper
Afmetingen106 x 60 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 100
Maugosia Sycz - Interieur met hond kopen? Bied vanaf 119!
Maugosia Sycz Pools Interieur met hond
Afmetingen53 x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 119
Piotr Konkel - Zeefdruk, Zonder titel II - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 50!
Piotr Konkel (1963) Nederlands Pools Zeefdruk, Zonder titel II - Ingelijst (Groot)
Afmetingen128 x 92.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Piotr Konkel - Groot /Gallerieprijs. 950,- kopen? Bied vanaf 75!
Piotr Konkel (1963) Nederlands Pools Groot /Gallerieprijs. 950,-
Afmetingen128 x 92 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 75
Regine Von Rudloff-Zeibig - Aquarel - Abstract kopen? Bied vanaf 110!
Regine Von Rudloff-Zeibig (1944-2023) Duits Pools Aquarel - Abstract
TechniekAquarel
Afmetingen22 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 110
Ryszard Skupin - landscape kopen? Bied vanaf 250!
Ryszard Skupin (1930-2005) Pools landscape
Afmetingen49 x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 250
Adam Jablonski - Glasobject kopen? Bied vanaf 70!
Adam Jablonski (1936) Pools Glasobject
Afmetingen18 x 10 x 10 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 70
Arwed Gorella - TAUSENDUNDEINE NACHT " SINDBAD " kopen? Bied vanaf 150!
Arwed Gorella (1937-2002) Pools DUIZEND EN ÉÉN NACHTEN "SINBAD"
TechniekAquarel
Afmetingen43 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstIngelijst
€ 150
David Schneuer - Bordellszene kopen? Bied vanaf 240!
David Schneuer (1905-1988) Israëlisch Pools Bordellszene
TechniekLitho
Afmetingen52.5 x 41.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 240
Andrzej Lipniewski - " STATEK PIJANY " DAS TRUNKENE SCHIFF von ARTHUR RIMBAUD kopen? Bied vanaf 1500!
Andrzej Lipniewski (1945-2019) Pools "HET DRONKEN SCHIP" DAS TRUNKENE SCHIFF van ARTHUR RIMBAUD
Afmetingen60 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
€ 1.500
Christian Rickert - DIE SCHRECKSEKUNDE HÄLT NOCH AN kopen? Bied vanaf 300!
Christian Rickert (1940) Duits Pools DE ENGE TWEEDE GAAT NOG STEEDS DOOR
Afmetingen30 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 300
Jürgen Bordanowicz - Ohne Titel, 1992-VI a kopen? Bied vanaf 75!
Jürgen Bordanowicz (1944-2023) Pools Zonder titel, 1992-VI
TechniekGouache
Afmetingen17.5 x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75
Jürgen Bordanowicz - Ohne Titel, 1992-VII b kopen? Bied vanaf 75!
TechniekGouache
Afmetingen8 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75
Jürgen Bordanowicz - Ohne Titel, 1995-I a kopen? Bied vanaf 75!
TechniekGouache
Afmetingen11 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75
Abraham Krol - Ets , Zonder titel – Nr. 22 van 75 - 1950 kopen? Bied vanaf 100!
Abraham Krol (1919-2005) Frans Pools Ets , Zonder titel – Nr. 22 van 75 - 1950
TechniekEts
Afmetingen30 x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 100
Bohdan Zaleski - abstracte compositie kopen? Bied vanaf 60!
Bohdan Zaleski (1930-2015) Pools abstracte compositie
Afmetingen34.8 x 34.8 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 60
Maria Skowronska - schatten kopen? Bied vanaf 1380!
Maria Skowronska (1948-1922) Pools schaduw
Afmetingen92 x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 1.380
Piotr Konkel - zonder titel - GROOT formaat kopen? Bied vanaf 100!
Piotr Konkel (1963) Nederlands Pools zonder titel - GROOT formaat
Afmetingen104 x 72 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 100
Leo Roth - Liefdespaar kopen? Bied vanaf 100!
Leo Roth (1914-2002) Pools Liefdespaar
TechniekLitho
Afmetingen100 x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 100
Piotr Konkel - The Horse kopen? Bied vanaf 45!
Piotr Konkel (1963) Nederlands Pools The Horse
Afmetingen50 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Maria Diduch - zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 145!
Maria Diduch (1947) Nederlands Pools zonder titel maar met lijst!
Afmetingen64 x 85 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 145
Piotr Konkel - The Tree kopen? Bied vanaf 45!
Piotr Konkel (1963) Nederlands Pools The Tree
Afmetingen50 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Piotr Konkel - Union kopen? Bied vanaf 45!
Piotr Konkel (1963) Nederlands Pools Union
Afmetingen50 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Elva Polyakova - Voorjaar tulpen kopen? Bied vanaf 75!
Elva Polyakova (1970) Pools Voorjaar tulpen
Afmetingen40 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 75
Harry Wysocki - New beginning kopen? Bied vanaf 75!
Harry Wysocki (1926) Pools New beginning
Afmetingen96 x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75
Elva Polyakova - Amstel in Amsterdam kopen? Bied vanaf 95!
Elva Polyakova (1970) Pools Amstel in Amsterdam
Afmetingen40 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 95
Elva Polyakova - Voorjaar in Amsterdam kopen? Bied vanaf 95!
Elva Polyakova (1970) Pools Voorjaar in Amsterdam
Afmetingen40 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 95
Piotr Konkel - Hearts kopen? Bied vanaf 30!
Piotr Konkel (1963) Nederlands Pools Hearts
Afmetingen46.5 x 36.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 30
Cyprian Koscielniak - Mannetje kopen? Bied vanaf 30!
Cyprian Koscielniak (1948) Nederlands Pools Mannetje
TechniekGouache
Afmetingen30 x 20 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 30
Cyprian Koscielniak - Windroos kopen? Bied vanaf 50!
Cyprian Koscielniak (1948) Nederlands Pools Windroos
TechniekGouache
Afmetingen34 x 34 cm (h x b)
€ 50
Cyprian Koscielniak - Alarmering kopen? Bied vanaf 100!
Cyprian Koscielniak (1948) Nederlands Pools Alarmering
TechniekGouache
Afmetingen48 x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 100
Krosno Glass S.A. - 2 zwaar kristallen vazen kopen? Bied vanaf 50!
Krosno Glass S.A. (1923) Pools 2 zwaar kristallen vazen
Afmetingen27 x 23 x 20 cm (h x b x d)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 50
Elva Polyakova - Zomertijd in Amsterdam kopen? Bied vanaf 235!
Elva Polyakova (1970) Pools Zomertijd in Amsterdam
Afmetingen80 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 235
Elva Polyakova - Shopping in Amsterdam kopen? Bied vanaf 85!
Elva Polyakova (1970) Pools Shopping in Amsterdam
Afmetingen42 x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 85
Piotr Konkel - Zeefdruk, Deurklopper - Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!
Piotr Konkel (1963) Nederlands Pools Zeefdruk, Deurklopper - Ingelijst
Afmetingen73 x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 35