3. items
  5. Land

Roemenië Roemenië

Op deze pagina vindt u de kunstwerken van alle kunstenaars met als nationaliteit Roemeens.

Dan Erceanu - Zaubervogel kopen? Bied vanaf 39!
Dan Erceanu (1943-2021) Roemeens Zaubervogel
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen50 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 39
Dan Erceanu - Der Reiter kopen? Bied vanaf 39!
Dan Erceanu (1943-2021) Roemeens Der Reiter
TechniekEts
Afmetingen50 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 39
Mircea Milcovitch - Sic transit gloria mundi Opus 277 / Sérigraphie originale signée kopen? Bied vanaf 300!
Mircea Milcovitch (1941) Frans Moldavisch Roemeens Sic transit gloria mundi Opus 277 / Sérigraphie originale signée
Afmetingen65 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 300
Daniel Spoerri - (Selbsterhangen) aus Die Morduntersuchung kopen? Bied vanaf 570!
Daniel Spoerri (1930) Roemeens Zwitsers Frans Duits (Selbsterhangen) aus Die Morduntersuchung
Afmetingen59 x 79 cm (h x b)
DragerTextiel
€ 570
Daniel Spoerri - Die Morduntersuchung (Eine völlig verweste Leiche) kopen? Bied vanaf 480!
Daniel Spoerri (1930) Roemeens Zwitsers Frans Duits Die Morduntersuchung (Eine völlig verweste Leiche)
Afmetingen59 x 79 cm (h x b)
DragerTextiel
€ 480
Sami Briss - LES SALTIMBANQUES " CHEVAL BLEU " 1977 kopen? Bied vanaf 150!
Sami Briss (1930) Roemeens Israëlisch Frans DE SALTIMBANQUES “BLAUWE CHEVAL” 1977
TechniekLitho
Afmetingen62 x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 150
Sami Briss - LES SALTIMBANQUES " NOCE " . kopen? Bied vanaf 150!
Sami Briss (1930) Roemeens Israëlisch Frans DE “BRUILOFT” SALTIMBANQUES.
TechniekLitho
Afmetingen47 x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 150
Serge Spitzer - ATTITUDES RELATED TO CLOSED SPACES, 1978 kopen? Bied vanaf 800!
Serge Spitzer (1951-2012) Roemeens HOUDINGEN MET BETREKKING TOT GESLOTEN RUIMTEN, 1978
TechniekPenseel (Inkt)
Afmetingen59 x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 800
Serge Spitzer - ABOUT SCULPTURE 1984 - 87 kopen? Bied vanaf 600!
Serge Spitzer (1951-2012) Roemeens OVER BEELDHOUWWERK 1984 - 87
TechniekPenseel (Inkt)
Afmetingen48.5 x 48.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 600
Serge Spitzer - ABOUT SCULPTURE 1984 - 87 kopen? Bied vanaf 800!
TechniekKunststof
Afmetingen48.3 x 65.6 x 5 cm (h x b x d)
Gewicht3 g
GesigneerdHandgesigneerd
€ 800
Ioan Nemtoi - Schaal kopen? Bied vanaf 350!
Ioan Nemtoi (1964) Roemeens Schaal
Afmetingen39 x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 350
Dan Erceanu - Rokoko kopen? Bied vanaf 39!
Dan Erceanu (1943-2021) Roemeens Rokoko
TechniekEts
Afmetingen50 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 39
Panaite Chifu - Ingelijst, Acrylverf op papier , La Souffrance (Het Lijden) - 1990 kopen? Bied vanaf 100!
Panaite Chifu (1953) Roemeens Ingelijst, Acrylverf op papier , La Souffrance (Het Lijden) - 1990
Afmetingen104 x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 100
Dan Erceanu - Amazone kopen? Bied vanaf 39!
Dan Erceanu (1943-2021) Roemeens Amazone
TechniekEts
Afmetingen50 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 39
Daniel Spoerri - Die Morduntersuchung (Ertrinkungstod) kopen? Bied vanaf 570!
Daniel Spoerri (1930) Roemeens Zwitsers Frans Duits Het moordonderzoek (verdrinkingsdood)
Afmetingen59 x 79 cm (h x b)
DragerTextiel
€ 570
Daniel Spoerri - Die Morduntersuchung (Beilverletzungen) kopen? Bied vanaf 570!
Daniel Spoerri (1930) Roemeens Zwitsers Frans Duits Het moordonderzoek (bijlverwondingen)
Afmetingen59 x 79 cm (h x b)
DragerTextiel
€ 570
Daniel Spoerri - Médecine Opératoire, Intestin - Signierter nummerierter Grafik - nur 99 Ex. kopen? Bied vanaf 169!
Daniel Spoerri (1930) Roemeens Zwitsers Frans Duits Operative Medicine, Darm - Gesigneerde genummerde afbeelding - slechts 99 exemplaren.
TechniekOffset
Afmetingen59.5 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 169
Dan Erceanu - Der Reiter II kopen? Bied vanaf 39!
Dan Erceanu (1943-2021) Roemeens Der Reiter II
TechniekEts
Afmetingen50 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 39
Ioan Nemtoi - Grote vaas kopen? Bied vanaf 179!
Ioan Nemtoi (1964) Roemeens Grote vaas
Afmetingen36 x 19 x 19 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 179
Csilla Kudor - Zeefdruk, On the bike - Ingelijst kopen? Bied vanaf 20!
Csilla Kudor (1969) Roemeens Zeefdruk, On the bike - Ingelijst
Afmetingen78 x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 20