3. items
  5. Land

Servië Servië

Op deze pagina vindt u de kunstwerken van alle kunstenaars met als nationaliteit Servisch.

Dordevic Miodrag - Olieverf kopen? Bied vanaf 50!
Dordevic Miodrag (1936) Servisch Olieverf
Afmetingen70 x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
€ 50
Afmetingen45 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
€ 50
Enki Bilal - Le Baiser kopen? Bied vanaf 150!
Enki Bilal (1951) Servisch Le Baiser
TechniekLitho
Afmetingen43 x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 150
Marina Abramovic - 512 Hours kopen? Bied vanaf 1350!
Marina Abramovic (1946) Servisch Nederlands Amerikaans 512 uur
TechniekC-Print
Afmetingen55.88 x 55.88 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 1.350
Enki Bilal - D’apres sans titre kopen? Bied vanaf 50!
Enki Bilal (1951) Servisch D’apres sans titre
Afmetingen60 x 80 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50