Op deze pagina vindt u de kunstwerken van alle kunstenaars met als nationaliteit Slowaaks.
Techniek | Ets |
Afmetingen | 47 x 38.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Glas |
Afmetingen | 21.5 x 12 x 6 cm (h x b x d) |
Gewicht | 1700 g |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |