3. items
  5. Land

Spanje Spanje

Op deze pagina vindt u de kunstwerken van alle kunstenaars met als nationaliteit Spaans.

Jose Herrera - lithografie kopen? Bied vanaf 380!
Jose Herrera (1943) Nederlands Spaans lithografie
TechniekLitho
Afmetingen48 x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstGlasschade
€ 380
Joan Gardy Artigas - La part des autres kopen? Bied vanaf 49!
Joan Gardy Artigas (1938) Frans Spaans La part des autres
TechniekLitho
Afmetingen55 x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 49
Joan Miro - Kleurenoffset-litho. Affiche: SALA SAN PRUDENCIO uit 1986 kopen? Bied vanaf 55!
Joan Miro (1893-1983) Spaans Kleurenoffset-litho. Affiche: SALA SAN PRUDENCIO uit 1986
TechniekOffset
Afmetingen76 x 56 cm (h x b)
€ 55
Arturo Souto - volksopstand - executie kopen? Bied vanaf 89!
Arturo Souto (1902-1964) Spaans Mexicaans volksopstand - executie
TechniekLitho
Afmetingen54 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 89
Manuel Menan - Zonder titel kopen? Bied vanaf 20!
Manuel Menan (1946) Spaans Zonder titel
Afmetingen76 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 20
TechniekLitho
Afmetingen67 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 895
Juan Garcia Ripolles - Aquagravure kopen? Bied vanaf 295!
Juan Garcia Ripolles (1932) Spaans Aquagravure
TechniekGravure
Afmetingen42 x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 295
Luis Martinez Lafuente - Jongen met viool kopen? Bied vanaf 135!
Luis Martinez Lafuente (1935-2005) Spaans Jongen met viool
TechniekBrons
Afmetingen33 x 11 x 8 cm (h x b x d)
Gewicht1620 g
GesigneerdHandgesigneerd
€ 135
Pablo Picasso - Pablo Picasso - Amazona XII. Suite Toros y Toreros kopen? Bied vanaf 85!
Pablo Picasso (1881-1973) Spaans Frans Pablo Picasso - Amazona XII. Suite Toros y Toreros
TechniekLitho
Afmetingen26.7 x 37 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
€ 85
Joan Gardy Artigas - Coucher de soleil à Singapour kopen? Bied vanaf 45!
Joan Gardy Artigas (1938) Frans Spaans Coucher de soleil à Singapour
TechniekLitho
Afmetingen54 x 69 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Joan Gardy Artigas - Scene de la vie courante kopen? Bied vanaf 45!
Joan Gardy Artigas (1938) Frans Spaans Scene de la vie courante
TechniekLitho
Afmetingen60 x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Joan Miro - Litho’s I II III kopen? Bied vanaf 485!
Joan Miro (1893-1983) Spaans Litho’s I II III
TechniekLitho
Afmetingen50 x 40 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 485
Alfonso Moreno - Salvador Dali in zijn atelier in New York kopen? Bied vanaf 975!
Alfonso Moreno (1947) Spaans Salvador Dali in zijn atelier in New York
Afmetingen83 x 103 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 975
Joan Gardy Artigas - Kleurenets METHAMORPHOSE uit 1985 kopen? Bied vanaf 69!
Joan Gardy Artigas (1938) Frans Spaans Kleurenets METHAMORPHOSE uit 1985
TechniekLitho
Afmetingen62 x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 69
Joan Gardy Artigas - Divertissement Printanier kopen? Bied vanaf 49!
Joan Gardy Artigas (1938) Frans Spaans Divertissement Printanier
TechniekLitho
Afmetingen63 x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 49
Joan Gardy Artigas - Afrika kopen? Bied vanaf 40!
Joan Gardy Artigas (1938) Frans Spaans Afrika
TechniekLitho
Afmetingen74 x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Enric Adsera Riba - Litho: Concepcion - 1996 kopen? Bied vanaf 55!
Enric Adsera Riba (1939) Spaans Nederlands Litho: Concepcion - 1996
TechniekLitho
Afmetingen65 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 55
Antoni Tapies - LETTRE A kopen? Bied vanaf 59!
Antoni Tapies (1923-2012) Spaans LETTRE A
TechniekLitho
Afmetingen55 x 75 cm (h x b)
€ 59
Pablo Picasso - The Nun -lithografie- kopen? Bied vanaf 45!
Pablo Picasso (1881-1973) Spaans Frans The Nun -lithografie-
TechniekLitho
Afmetingen52.5 x 42.5 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 45
Juan Soler - 1951 - Spanje. Schildert in een impressionistis kopen? Bied vanaf 250!
Juan Soler (1951) Spaans 1951 - Spanje. Schildert in een impressionistis
Afmetingen46 x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 250
Afmetingen56 x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 250
Jose Herrera - hedendaagse kunstenaar kopen? Bied vanaf 500!
Jose Herrera (1943) Nederlands Spaans hedendaagse kunstenaar
Afmetingen73 x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 500
Imanol Marrodán - Rood Langzaam f15 kopen? Bied vanaf 75!
Imanol Marrodán (1964) Spaans Rood Langzaam f15
TechniekDigitale Print
Afmetingen18 x 24.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75
Imanol Marrodán - ref61 EL4 kopen? Bied vanaf 70!
Imanol Marrodán (1964) Spaans ref61 EL4
TechniekC-Print
Afmetingen40 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 70
Imanol Marrodán - "Allí" (2012) 30 x 40 cm. Auflage 3/10 kopen? Bied vanaf 750!
Imanol Marrodán (1964) Spaans "Allí" (2012) 30 x 40 cm. Auflage 3/10
TechniekDigitale Print
Afmetingen30 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 750
Joan Ponc - Kleurenoffset-litho. Affiche uit 1973 kopen? Bied vanaf 59!
Joan Ponc (1927-1984) Spaans Kleurenoffset-litho. Affiche uit 1973
TechniekOffset
Afmetingen55 x 55 cm (h x b)
€ 59
Ramiro Undabeytia - Mi Brocha kopen? Bied vanaf 60!
Ramiro Undabeytia (1952) Spaans Mi Brocha
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen38 x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 60
Ramiro Undabeytia - Oleo kopen? Bied vanaf 75!
Ramiro Undabeytia (1952) Spaans Oleo
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen33 x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75
Joan Miro - Kleurenoffset-litho. Affiche: XIII CONGRESO NATIONAL uit 1980 kopen? Bied vanaf 55!
Joan Miro (1893-1983) Spaans Kleurenoffset-litho. Affiche: XIII CONGRESO NATIONAL uit 1980
TechniekOffset
Afmetingen76 x 56 cm (h x b)
€ 55
Joan Miro - Kleurenoffset-litho. Affiche: OBRA GRAFICA uit 1982 kopen? Bied vanaf 55!
Joan Miro (1893-1983) Spaans Kleurenoffset-litho. Affiche: OBRA GRAFICA uit 1982
TechniekOffset
Afmetingen69 x 48 cm (h x b)
€ 55
Joan Miro - Kleurenoffset-litho. Affiche: FUNDACIO JOAN MIRO uit 1982 kopen? Bied vanaf 55!
Joan Miro (1893-1983) Spaans Kleurenoffset-litho. Affiche: FUNDACIO JOAN MIRO uit 1982
TechniekOffset
Afmetingen70 x 50 cm (h x b)
€ 55
Imanol Marrodán - Bilbao, 30.09.2010, 15:22 Uhr (Serie „Identitätsversprechen“) kopen? Bied vanaf 75!
Imanol Marrodán (1964) Spaans Bilbao 30/09/2010 15:22u. (Identity Promises-serie)
TechniekC-Print
Afmetingen18 x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 75
1 bieding
Imanol Marrodán - Ohne Titel 2006 (f10) kopen? Bied vanaf 75!
Imanol Marrodán (1964) Spaans Zonder titel 2006 (f10)
TechniekC-Print
Afmetingen18 x 27.4 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75
Juan Soler - (1951) - Une journée à la plage kopen? Bied vanaf 250!
Juan Soler (1951) Spaans (1951) - Une journée à la plage
Afmetingen53 x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 250
Jose Herrera - tekening kopen? Bied vanaf 430!
Jose Herrera (1943) Nederlands Spaans tekening
Afmetingen27 x 24.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 430
Pablo Picasso - 2 x vintage persfoto jaren 70 - erotiek en zelfportret kopen? Bied vanaf 35!
Pablo Picasso (1881-1973) Spaans Frans 2 x vintage persfoto jaren 70 - erotiek en zelfportret
TechniekSilverprint (Klassieke Foto)
Afmetingen18 x 24 cm (h x b)
€ 35
Luis Penin - Zeefdruk, Gala de Manzana - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Luis Penin (1968) Spaans Zeefdruk, Gala de Manzana - Ingelijst
Afmetingen83 x 68 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Joaquim Falcó - James Dean kopen? Bied vanaf 400!
Joaquim Falcó (1958) Spaans James Dean
Afmetingen133 x 111 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 400
Joan Miro - Fundació Joan Miró, 1975 - original Lithografie - oplage 2000 kopen? Bied vanaf 89!
Joan Miro (1893-1983) Spaans Fundació Joan Miró, 1975 - original Lithografie - oplage 2000
TechniekOffset
Afmetingen70 x 50 cm (h x b)
€ 89
Joan Miro - Abstracte compositie, originele litho (1961) kopen? Bied vanaf 50!
Joan Miro (1893-1983) Spaans Abstracte compositie, originele litho (1961)
TechniekLitho
Afmetingen38 x 28 cm (h x b)
€ 50
Miguel Ybanez - geen titel kopen? Bied vanaf 50!
Miguel Ybanez (1946) Spaans Nederlands geen titel
Afmetingen38 x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Antoni Tapies - Argentijnse grijs kopen? Bied vanaf 300!
Antoni Tapies (1923-2012) Spaans Argentijnse grijs
TechniekLitho
Afmetingen64 x 84 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 300
Ricardo Arenys Galdon - 2 paarden kopen? Bied vanaf 400!
Ricardo Arenys Galdon (1914-1977) Spaans 2 paarden
Afmetingen89 x 68 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 400
Luis Penin - gala di sullas de Ruedas kopen? Bied vanaf 55!
Luis Penin (1968) Spaans gala di sullas de Ruedas
Afmetingen65 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 55
Josep Novellas - Cafe. Man met bak koffie. kopen? Bied vanaf 65!
Josep Novellas (1950) Frans Spaans Cafe. Man met bak koffie.
Afmetingen76 x 95 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 65
Jordi Traveria - Ambachtelijk keramiek kopen? Bied vanaf 125!
Jordi Traveria (1975) Spaans Ambachtelijk keramiek
Afmetingen6 x 38 x 34 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 125