3. items
  5. Land

Verenigde Staten Verenigde Staten

Op deze pagina vindt u de kunstwerken van alle kunstenaars met als nationaliteit Amerikaans.

Christo - The Pont Neuf wrapped – gesigneerde artcard + 2 originele foto’s kopen? Bied vanaf 420!
Christo (1935-2020) Bulgaar Amerikaans The Pont Neuf wrapped – gesigneerde artcard + 2 originele foto’s
TechniekGemengde Druktechniek
Afmetingen22.8 x 31.8 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 420
Keith Haring - Zonder titel kopen? Bied vanaf 100!
Keith Haring (1958-1990) Amerikaans Zonder titel
TechniekOverig
Afmetingen30 x 40 x 0.1 cm (h x b x d)
Huidig bod
€ 100
1 bieding
Viktor IV - Saterday Morning Post . kopen? Bied vanaf 180!
Viktor IV (1929-1986) Amerikaans Nederlands Saterday Morning Post .
Afmetingen44 x 34 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 180
Sean Scully - Kleurenoffset-litho. Affiche: ROLAND GARROS 2001 kopen? Bied vanaf 55!
Sean Scully (1945) Amerikaans Iers Kleurenoffset-litho. Affiche: ROLAND GARROS 2001
TechniekOffset
Afmetingen76 x 56 cm (h x b)
€ 55
Andy Warhol - Kleurenoffset-litho MICK JAGGER uit 2010 kopen? Bied vanaf 90!
Andy Warhol (1928-1987) Amerikaans Kleurenoffset-litho MICK JAGGER uit 2010
TechniekOffset
Afmetingen82 x 54 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
€ 90
Sam Middleton - Zeefdruk: Concerto- 1995 kopen? Bied vanaf 150!
Sam Middleton (1927-2015) Amerikaans Nederlands Zeefdruk: Concerto- 1995
Afmetingen41 x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 150
Sam Middleton - Zeefdruk: Drumsticks - 1995 kopen? Bied vanaf 150!
Sam Middleton (1927-2015) Amerikaans Nederlands Zeefdruk: Drumsticks - 1995
Afmetingen41 x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 150
Robert Crumb - "The family that lays together stays together" 1969 Limited Edition-nummeriert kopen? Bied vanaf 120!
Robert Crumb (1943) Amerikaans "Het gezin dat bij elkaar blijft, blijft bij elkaar" 1969
TechniekOffset
Afmetingen43 x 61 cm (h x b)
€ 120
John Martineau - „Harmony in Space“ 1979 - Auflage 30 - handsigniert - nummeriert kopen? Bied vanaf 100!
John Martineau (1948-1995) Amerikaans “Harmony in Space” 1979 - editie 30 - handgesigneerd - genummerd
Afmetingen65.5 x 106.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 100
Walter Farndon - Herfst in berglandschap met rivier kopen? Bied vanaf 500!
Walter Farndon (1876-1964) Amerikaans Engels Herfst in berglandschap met rivier
Afmetingen46.5 x 36.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 500
Bert Menco - Sloth kopen? Bied vanaf 165!
Bert Menco (1946) Nederlands Amerikaans Sloth
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen22.5 x 16.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerChine collé
€ 165
Bert Menco - Woman with the specs kopen? Bied vanaf 220!
Bert Menco (1946) Nederlands Amerikaans Woman with the specs
TechniekEts
Afmetingen24.5 x 17 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerChine collé
€ 220
Jim Dine - Kleurenoffset-litho--- Affiche: HEART uit 1983 kopen? Bied vanaf 55!
Jim Dine (1935) Amerikaans Kleurenoffset-litho--- Affiche: HEART uit 1983
TechniekOffset
Afmetingen80 x 54 cm (h x b)
€ 55
Donald Lipski - Kleurenoffset-litho. Affiche: ROLAND GARROS 1995 kopen? Bied vanaf 55!
Donald Lipski (1947) Amerikaans Kleurenoffset-litho. Affiche: ROLAND GARROS 1995
TechniekOffset
Afmetingen76 x 56 cm (h x b)
€ 55
Warren Brandt - Nudes gelimiteerd 275/750 en gesigneerd! kopen? Bied vanaf 250!
Warren Brandt (1918-2002) Amerikaans Nudes gelimiteerd 275/750 en gesigneerd!
TechniekHardcover
Afmetingen34 x 38 cm (h x b)
€ 250
Ernst Leyden - Zonder titel kopen? Bied vanaf 69!
Ernst Leyden (1892-1969) Nederlands Frans Amerikaans Zonder titel
Afmetingen81 x 87 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 69
Judith Bledsoe - kleurrijk werk 'Scorpio', fraai ingelijst kopen? Bied vanaf 99!
Judith Bledsoe (1928-2013) Frans Amerikaans kleurrijk werk 'Scorpio', fraai ingelijst
TechniekLitho
Afmetingen80 x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 99
Sam Middleton - Zeefdruk: Bolivia - 1999 kopen? Bied vanaf 125!
Sam Middleton (1927-2015) Amerikaans Nederlands Zeefdruk: Bolivia - 1999
Afmetingen55 x 78 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 125
Donald Saff - Action Figure kopen? Bied vanaf 150!
Donald Saff (1937) Amerikaans Actiefiguur
TechniekEts
Afmetingen76 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 150
Andy Warhol - Kleurenoffset-litho MICK JAGGER uit 2010 kopen? Bied vanaf 95!
TechniekOffset
Afmetingen82 x 54 cm (h x b)
€ 95
Dillon Boy - Graffiti Girl kopen? Bied vanaf 650!
Dillon Boy (1979) Amerikaans Graffiti Girl
Afmetingen91 x 121 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 650
Roy Lichtenstein - and 14 others complete set "Against Apartheid," kopen? Bied vanaf 300!
Roy Lichtenstein (1923-1997) Amerikaans and 14 others complete set "Against Apartheid,"
TechniekLitho
Afmetingen85 x 60 cm (h x b)
€ 300
Shepard Fairey - American Rage kopen? Bied vanaf 80!
Shepard Fairey (1970) Amerikaans American Rage
TechniekOffset
Afmetingen91 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 80
Shara Hughes - Night Opening kopen? Bied vanaf 1490!
Shara Hughes (1981) Amerikaans Nachtopening
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen30 x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 1.490
Bert Menco - Interactions / 3 figures kopen? Bied vanaf 1!
Bert Menco (1946) Nederlands Amerikaans Interactions / 3 figures
TechniekEts
Afmetingen18 x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerChine collé
€ 1
Bert Menco - Embrace kopen? Bied vanaf 1!
Bert Menco (1946) Nederlands Amerikaans Embrace
TechniekDroge Naald
Afmetingen27.5 x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 1
Patrick NAGEL - Kleurenzeefdruk ZONDER TITEL uit 1985 kopen? Bied vanaf 129!
Patrick NAGEL (1945-1984) Amerikaans Kleurenzeefdruk ZONDER TITEL uit 1985
Afmetingen63 x 60 cm (h x b)
€ 129
Christo - Kleurenoffset-litho. Affiche: OBRA 1958-1991 in Barcelona kopen? Bied vanaf 55!
Christo (1935-2020) Bulgaar Amerikaans Kleurenoffset-litho. Affiche: OBRA 1958-1991 in Barcelona
TechniekOffset
Afmetingen76 x 56 cm (h x b)
€ 55
Jim Dine - Kleurenoffset-litho. Affiche: STILLLIVE uit 1979 (zeer zeldzaam kopen? Bied vanaf 55!
Jim Dine (1935) Amerikaans Kleurenoffset-litho. Affiche: STILLLIVE uit 1979 (zeer zeldzaam
TechniekOffset
Afmetingen63 x 80 cm (h x b)
€ 55
Jim Dine - Kleurenoffset-litho. Affiche: HEART uit 1983 kopen? Bied vanaf 55!
Jim Dine (1935) Amerikaans Kleurenoffset-litho. Affiche: HEART uit 1983
TechniekOffset
Afmetingen80 x 54 cm (h x b)
€ 55
Christo - Wrapped magazine kopen? Bied vanaf 750!
Christo (1935-2020) Bulgaar Amerikaans Wrapped magazine
TechniekOffset
Afmetingen73.5 x 53.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 750
Arthur Secunda - e.a: zes handgesigneerde zeefdrukken: Landschappen kopen? Bied vanaf 34!
Arthur Secunda (1927-2022) Amerikaans e.a: zes handgesigneerde zeefdrukken: Landschappen
Afmetingen15 x 14 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 34
Viktor IV - Saterday Morning Post kopen? Bied vanaf 180!
Viktor IV (1929-1986) Amerikaans Nederlands Saterday Morning Post
Afmetingen43.5 x 34.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 180
Richard Anuszkiewicz - Wintersuite (Hellblau mit Silber) kopen? Bied vanaf 1200!
Richard Anuszkiewicz (1930-2020) Amerikaans Wintersuite (lichtblauw met zilver)
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen79.4 x 76.2 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 1.200
Michael Parkes - Khensu kopen? Bied vanaf 550!
Michael Parkes (1944) Amerikaans Khensu
TechniekLitho
Afmetingen82.5 x 62.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 550
Charles Bragg - Ets THE PERFECT COUPLE/HOLE 18 Handgesignerd kopen? Bied vanaf 110!
Charles Bragg (1931-2017) Amerikaans Ets THE PERFECT COUPLE/HOLE 18 Handgesignerd
TechniekEts
Afmetingen32.5 x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 110
Alfred Gabali - Zeilschip kopen? Bied vanaf 200!
Alfred Gabali (1886-1963) Duits Amerikaans Zeilschip
Afmetingen55 x 95 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 200
Chick Corea - Poster FOREVER-tour - gesigneerd door Corea/Clarke/White kopen? Bied vanaf 40!
Chick Corea (1941-2021) Amerikaans Poster FOREVER-tour - gesigneerd door Corea/Clarke/White
TechniekOverig
Afmetingen42 x 30 cm (h x b)
€ 40
Steuben - Love (love embrace) kopen? Bied vanaf 75!
Steuben (1903) Amerikaans Love (love embrace)
Afmetingen11 x 11 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75
Starlie Sokol-Hohne - Zonder titel I kopen? Bied vanaf 150!
Starlie Sokol-Hohne (1958) Amerikaans Zonder titel I
Afmetingen76 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 150
Starlie Sokol-Hohne - Zonder titel II kopen? Bied vanaf 150!
Starlie Sokol-Hohne (1958) Amerikaans Zonder titel II
Afmetingen76 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 150