3. items
  5. Land

Zuid-Afrika Zuid-Afrika

Op deze pagina vindt u de kunstwerken van alle kunstenaars met als nationaliteit Zuid-Afrikaans.

Pieter Lessing - Modern groot kleurrijk doek = gesigneerd - met certificaat. kopen? Bied vanaf 250!
Pieter Lessing (1957) Zuid-Afrikaans Modern groot kleurrijk doek = gesigneerd - met certificaat.
Afmetingen100 x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Tinus de Jongh - Gebouw "De Rijnstroom" te Amsterdam kopen? Bied vanaf 1200!
Tinus de Jongh (1885-1942) Nederlands Zuid-Afrikaans Gebouw "De Rijnstroom" te Amsterdam
Afmetingen75.6 x 88.2 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 1.200
Breyten Breytenbach - 'Les hommes,oiseaux et papillons',Litho,1989, ed.EA kopen? Bied vanaf 90!
Breyten Breytenbach (1939) Zuid-Afrikaans Frans 'Les hommes,oiseaux et papillons',Litho,1989, ed.EA
TechniekLitho
Afmetingen88 x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 90
Mongezi Ncaphayi - Gemengde techniek op papier, Zonder titel - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 500!
Mongezi Ncaphayi (1983) Zuid-Afrikaans Gemengde techniek op papier, Zonder titel - Ingelijst (Groot)
Afmetingen112 x 102.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 500
Michele Tabor - Apollo kopen? Bied vanaf 200!
Michele Tabor (1951) Engels Zuid-Afrikaans Apollo
Afmetingen124 x 104 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 200
Michele Tabor - Olieverf en acryl op doek, De Italiaanse - Ingelijst kopen? Bied vanaf 100!
Michele Tabor (1951) Engels Zuid-Afrikaans Olieverf en acryl op doek, De Italiaanse - Ingelijst
Afmetingen74 x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 100
Walter Whall Battiss - Boys picking wild fruits, linosnede kopen? Bied vanaf 95!
Walter Whall Battiss (1906-1982) Engels Zuid-Afrikaans Boys picking wild fruits, linosnede
TechniekVaria
Afmetingen29 x 43 cm (h x b)
€ 95
Ineke Disveld - Rosa kopen? Bied vanaf 300!
Ineke Disveld Nederlands Zuid-Afrikaans Rosa
Afmetingen80 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 300
Gabisile Nkosi - Zeefdruk "We Care" kopen? Bied vanaf 25!
Gabisile Nkosi (1974-2008) Zuid-Afrikaans Zeefdruk "We Care"
Afmetingen50.5 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 25
Mbongeni Richman Buthelezi - Gesigneerde Ets kopen? Bied vanaf 25!
Mbongeni Richman Buthelezi (1965) Zuid-Afrikaans Gesigneerde Ets
TechniekEts
Afmetingen50.7 x 174 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 25
Walter Whall Battiss - The locust swarm, linosnede kopen? Bied vanaf 75!
Walter Whall Battiss (1906-1982) Engels Zuid-Afrikaans The locust swarm, linosnede
Afmetingen18 x 24 cm (h x b)
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 75
Sam Haskins - Seagull flying over a female nude kopen? Bied vanaf 95!
Sam Haskins (1926) Engels Zuid-Afrikaans Seagull flying over a female nude
TechniekC-Print
Afmetingen21 x 25.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 95
Walter Whall Battiss - Assault on the Eyrie, houtsnede kopen? Bied vanaf 95!
Walter Whall Battiss (1906-1982) Engels Zuid-Afrikaans Assault on the Eyrie, houtsnede
Afmetingen43 x 29 cm (h x b)
€ 95
Cyril Fradan - Zuid-Afrikaans - Apartheid kopen? Bied vanaf 80!
Cyril Fradan (1928-1997) Zuid-Afrikaans Zuid-Afrikaans - Apartheid
TechniekHoutskool
Afmetingen38 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 80
Marlene Dumas - The Image as Burden-cat.1978- artikel 1995- kalender 2014 kopen? Bied vanaf 85!
Marlene Dumas (1953) Zuid-Afrikaans Nederlands The Image as Burden-cat.1978- artikel 1995- kalender 2014
TechniekSoftcover
Afmetingen30 x 23 cm (h x b)
€ 85
Pieter Hugo - Gesigneerd, Maxwell Dorbor, Monrovia, Liberia - Archival pigment ink kopen? Bied vanaf 3390!
Pieter Hugo (1976) Zuid-Afrikaans Gesigneerd, Maxwell Dorbor, Monrovia, Liberia - Archival pigment ink
TechniekC-Print
Afmetingen67 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 3.390