Arnout Colnot - Landschap met hooioppers - olieverf op doek - gesigneerd - Verkocht

Landschap met hooioppers - olieverf op doek - gesigneerd kopen? Bied vanaf 1600!

Landschap met hooioppers - olieverf op doek - gesigneerd kopen? Bied vanaf 1600!Landschap met hooioppers - olieverf op doek - gesigneerd kopen? Bied vanaf 1600!Landschap met hooioppers - olieverf op doek - gesigneerd kopen? Bied vanaf 1600!Landschap met hooioppers - olieverf op doek - gesigneerd kopen? Bied vanaf 1600!Landschap met hooioppers - olieverf op doek - gesigneerd kopen? Bied vanaf 1600!
  • Arnout Colnot (1887-1983)
Type kunstwerkSchilderij

Formaat: 50 x 60
Schilderij in heel goede staat.
In originele lijst, in goede staat.

Zeer typerend fraai werk van deze Bergense kunstenaar. Expressionistisch, krachtig neergezet met mooie contrasten tussen lichte en donkere tinten.
Colnot was een zeer veelzijdig kunstenaar. Hij schilderde stillevens, portretten, interieurs, stadgezichten, landschappen etc. Hij wordt gezien als een van de belangrijkste Nederlandse expressionisten, en vertegenwoordiger van de zogenaamde Bergense school. Al tijdens zijn leven was hij succesvol, hij won verschillende prijzen. Ook internationaal. Zijn werk is opgenomen in diverse museale collecties, o.a. het van Abbe in Eindhoven, het stedelijk museum in Alkmaar, het museum in Bergen etc.
Op de vraag waaraan het te wijten is, dat zijn schilderijen door de tijd vaak mooier worden, antwoordde Colnot, dat dit komt 'omdat mijn schilderijen flink doorwerkt zijn. De kleur krijgt een andere klank, doordat er een andere kleur onder zit.’
Dat is mooi te zien aan dit schilderij!

Starttijd26-10-2015 om 9:20
Eindtijd9-11-2015 om 9:20