Paul Citroen - Palet, de originele uitgave uit 1931! plus: de kunstcollectie van Citroen
Ruloff S.A. Manuputty - Contra
Jörg Remé - e.a: zes handgesigneerde zeefdrukken: Florale Composities
Jörg Remé - e.a: zes handgesigneerde zeefdrukken: Diverse composities
Type kunstwerk | Schilderij |
Periode | 1945 t/m 1999 |
Een mooi landschapsschilderij van de kunstschilder F. Manders. Olieverf op doek. Afmetingen: 65 cm / 55 cm. (met lijst). Conditie doek en lijst: zeer goed.
Het schilderij wordt aangetekend en verzekerd verstuurd.
De verzendkosten in Nederland en België: 15,00 euro.
Transport | |
Verzenden | Door het formaat of de kwetsbaarheid is het niet mogelijk om dit item via reguliere post te verzenden |
Garantie | |
Garantie | Bij het plaatsen van het item verklaar ik mij akkoord met de garantievoorwaarden zoals deze gelden op Kunstveiling ten aanzien van een juiste omschrijving van het aangeboden item |
De verkoper neemt de volledige verantwoordelijkheid voor dit item. Kunstveiling biedt slechts het platform bij deze transactie, welke direct met de verkoper afgehandeld dient te worden. Meer informatie.
Afhalen | Ja is mogelijk |
Starttijd | 6-1-2016 om 1:36 |
Eindtijd | 16-1-2016 om 1:36 |