Lataster: compositie 2 (droge naald ets)

Lataster: compositie 2 (droge naald ets) kopen? Bied vanaf 125!

Verkoopprijs: € 135,00

Lataster: compositie 2 (droge naald ets) kopen? Bied vanaf 125!Lataster: compositie 2 (droge naald ets) kopen? Bied vanaf 125!Lataster: compositie 2 (droge naald ets) kopen? Bied vanaf 125!

Geplaatst door  KVDC
FA. (9)

489 verkochte items
  • Ger Lataster (1920-2012)
GesigneerdHandgesigneerd

Kunstenaar:  Lataster Ger (1920-2012)

Titel: Compositie 2

Techniek: Droge naald ets

Jaar:  1990

Afmetingen blad:  53 cm x 39 cm

Afmetingen ets: 25 cm x 21 cm

Conditie: Zeer goed

Signatuur: met de hand gesigneerd

genummerd: 10/30

Levering in een Kiala punt naar uw keuze ( zie op www.kiala.nl )

Nederland: 7,50 euro

België en Luxemburg:4,50 euro ( zie op www.kiala.be )

Verzending aangetekend met track en trace

Nederland, Frankrijk, Luxemburg en Duitsland: 16,40 euro

België: 8 euro

Gratis afhalen na afspraak in Belgisch Limburg (regio Sint-Truiden Hasselt)

Dit item is verkocht voor 135,00

Starttijd:22-01-2015 om 11:53
Eindtijd:31-01-2015 om 11:53

Biedingen (2):

Vrijbuiter
30 jan. / 20:06
€ 135
3041
27 jan. / 18:51
€ 125