Lataster Ger, Litho

Lataster Ger, Litho kopen? Bied vanaf 300!

Lataster Ger, Litho

Verkoopprijs: € 300,00

Lataster Ger, Litho kopen? Bied vanaf 300!Lataster Ger, Litho kopen? Bied vanaf 300!

Geplaatst door  Galerie 10
FA. (2)

Lid sinds 2010
109 verkochte items
  • Ger Lataster (1920-2012)
GesigneerdHandgesigneerd

Litho z.t 1975

Formaat lijst 75 x 60 cm

Genummerd 39/50

Handgesigneerd  Ja

Ingelijst in aluminium lijst

Conditie: In goede staat.

Verzendkosten: Voor Nederland, aangetekend verzonden en zeer goed verpakt  10 euro, andere EU landen 17,50 euro . Indien U meer kavels van dezelfde aanbieder wint dan betaalt U maar 1 keer verzendkosten

Wij streven er naar zo veel mogelijk informatie te geven in de veilingomschrijving.Heeft u echter nog vragen, stuur ons dan een mail.

Dit item is verkocht voor 300,00

Starttijd:09-02-2014 om 11:28
Eindtijd:16-02-2014 om 11:28

annet
15 feb. / 20:54
€ 300