LAURE NAD - MODERN FIGURATIEF HONGAARS INTERIEUR

LAURE NAD - MODERN FIGURATIEF HONGAARS  INTERIEUR kopen? Bied vanaf 90!

Verkoopprijs: € 90,00

LAURE NAD - MODERN FIGURATIEF HONGAARS  INTERIEUR kopen? Bied vanaf 90!LAURE NAD - MODERN FIGURATIEF HONGAARS  INTERIEUR kopen? Bied vanaf 90!

Ongespecificeerd

Geplaatst door  kunstkabinet
FA. (32)

1723 verkochte items
  • Ongespecificeerd

LAURE NAD

INTERIEUR

OLIEVERF OP BOARD IN DE MAAT 49 X 60 CM

GESIGNEERD EN GEDATEERD

In een nieuwe lijst in de maat 60 x 70 cm

Geschilderd in de stijl van matisse

VERZENDEN 8.60 EURO AANGETEKEND PAKKET NEDERLAND

Ongespecificeerd

Geplaatst door  kunstkabinet
FA. (32)

1723 verkochte items

Dit item is verkocht voor 90,00

Starttijd:21-10-2014 om 20:22
Eindtijd:31-10-2014 om 19:22

cgeertsma
21 okt. / 23:19
€ 90