Lawrence Weiner - Gesigneerde LP-hoes, Thick Pigeon album: Too Crazy Cowboys

Lawrence Weiner - Gesigneerde LP-hoes, Thick Pigeon album: Too Crazy Cowboys kopen? Bied vanaf 1!

Bijzondere Uitgaves

Verkoopprijs: € 57,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Lawrence Weiner - Gesigneerde LP-hoes, Thick Pigeon album: Too Crazy Cowboys kopen? Bied vanaf 1!Lawrence Weiner - Gesigneerde LP-hoes, Thick Pigeon album: Too Crazy Cowboys kopen? Bied vanaf 1!Lawrence Weiner - Gesigneerde LP-hoes, Thick Pigeon album: Too Crazy Cowboys kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (274)

Lid sinds 2010
37059 verkochte items
Alle items van deze verkoper (192)
  • Lawrence Weiner (1940)
TypeBijzondere Uitgaves
Jaartal1984
TechniekMultimedia
Afmetingen31.5 cm x 31.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Offsetlithografie op dubbelzijdige platenhoes en platenlabel, met bijbehorende 12 '' vinylplaat. De bijzondere hoes is door Lawrence Weiner ontworpen en met de hand gesigneerd in viltstift. De hoes heeft een wig die in de bovenhoek is uitgesneden. Het staat symbool voor Weiner's grimmige hoekige tekst en  grafisch werk.

Label: Factory Records – FACTUS 16

Thick Pigeon was misschien wel een van de meer mysterieuze artiesten van The Factory, opgezet door Andy Warhol. De groep was in wezen een voertuig voor songwriter Stanton Miranda en arrangeur Carter Burwell, plus een wisselende selectie gastmuzikanten. Gevestigd in New York, nam het duo in 1981-82 een handvol schuine, minimalistische singles op voor Les Disques du Crépuscule (een label, gevestigd in Brussel, dat sterke banden had met Factory) voordat het zijdelings naar Factory verhuisde voor hun eerste album Too Crazy Cowboys, Fact 85, in 1984.

ZZLP

Met lichte gebruikssporen. De hoekjes van de hoes zijn licht beschadigd.

Lawrence Weiner (1940)

Alle items van deze kunstenaar(1) Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (274)

Lid sinds 2010
37059 verkochte items
31.5 cm
31.5 cm

Dit item is verkocht voor 57,50(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:15-05-2020 om 12:02
Eindtijd:31-05-2020 om 19:40

Biedingen (14):

Bombazijn
31 mei / 18:57
€ 50
malasch
31 mei / 16:23
€ 45
Rex2205
31 mei / 16:23
€ 45
malasch
29 mei / 14:16
€ 40
Renee
29 mei / 14:16
€ 35
Renee
29 mei / 14:16
€ 30
malasch
29 mei / 14:16
€ 25
Renee
29 mei / 14:16
€ 20
malasch
29 mei / 14:16
€ 15
Renee
27 mei / 14:26
€ 10
Slim
16 mei / 20:12
€ 5
Luuc
16 mei / 20:12
€ 5
Slim
15 mei / 16:53
€ 3
nelleke1958
15 mei / 15:29
€ 1