L.de Jong, olieverf op paneel - Verkocht

L.de Jong, olieverf op paneel kopen? Bied vanaf 115!

Verkoopprijs: € 115,00

L.de Jong, olieverf op paneel kopen? Bied vanaf 115!L.de Jong, olieverf op paneel kopen? Bied vanaf 115!

Lambertus de Jong

Geplaatst door  Intermezzo

2 verkochte items
  • Lambertus de Jong

Fraai ingelijst olieverf op paneel in het formaat 52 cm x 62 cm.

Voorstelling van een binnenvaartschip in de herfst met boerderij op de achtergrond, met een mooie luchtpartij. Gesigneerd rechtsonderaan.

Lambertus de Jong

Geplaatst door  Intermezzo

2 verkochte items
Dit item is verkocht voor 115,00
Starttijd:05-11-2015 om 17:39
Eindtijd:12-11-2015 om 17:44
BLGG
12 nov. / 17:39
€ 115