Le Carnaval en equilibriste - ets, oplage 105/120 - Verkocht

Le Carnaval en equilibriste - ets, oplage 105/120 kopen? Bied vanaf 5!

Verkoopprijs: € 5,00

Le Carnaval en equilibriste - ets, oplage 105/120 kopen? Bied vanaf 5!Le Carnaval en equilibriste - ets, oplage 105/120 kopen? Bied vanaf 5!

Ongespecificeerd

Geplaatst door  ffagott
FA. (6)

371 verkochte items
Alle items van deze verkoper (14)
  • Ongespecificeerd
GesigneerdHandgesigneerd

Van onbekende kunstenaar: 'Le Carnaval en equilibriste'. Gesigneerd in potlood met naam en datum '98. Oplage 105/120. Afm. ets: 14,5 x 14,5 cm. In eenvoudige houten lijst, compleet 28,5 x 28,5. Verzending NL 10,-  Belgie 15,-.

Ongespecificeerd

Geplaatst door  ffagott
FA. (6)

371 verkochte items
Dit item is verkocht voor 5,00
Starttijd:24-09-2014 om 11:13
Eindtijd:29-09-2014 om 11:13
Vink69
29 sep. / 03:24
€ 5