Le Petit sage - Verkocht

Le Petit sage  kopen? Bied vanaf 1!
  • John Lie a Fo (1945)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Het betreft een litho gemaakt door John Lie a Fo gemaakt in 1992. formaat: inclusief dunne aluminium lijst
95 x 115 cm., beeld 69 x 95 cm

Dit item is verkocht voor 35,00
Starttijd:15-11-2015 om 03:24
Eindtijd:29-11-2015 om 03:24
Biedingen (7)
Armando
27 nov. / 23:41
€ 35
henri11111
27 nov. / 23:30
€ 30
Armando
27 nov. / 11:12
€ 25
herman1951
27 nov. / 11:12
€ 25
Armando
27 nov. / 11:11
€ 5
Kkw
27 nov. / 11:11
€ 3
Kkw
27 nov. / 11:06
€ 1