"Le spi rouge" - kleurenlithografie - Verkocht

"Le spi rouge" - kleurenlithografie kopen? Bied vanaf 35!
"Le spi rouge" - kleurenlithografie kopen? Bied vanaf 35!"Le spi rouge" - kleurenlithografie kopen? Bied vanaf 35!
  • Louis Spencer
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Fraaie kleurenlithografie van de Franse kunstenaar Louis Spencer. Handgenummerd en handgesigneerd. De oplage behelst 390 exemplaren. Het betreft hier een E.A. exemplaar (epreuve d'artiste).

Afmetingen lithografie: 60,0 x 40,0 cm. Afmetingen blad: 76,0 x 56,0 cm. Het werk verkeert in uitstekende staat. Verzendkosten voor koper: Nederland 10 euro, Europa 16 euro.

Louis Spencer

Geplaatst door  Meerkoet

120 verkochte items
Dit item is verkocht voor 35,00
Starttijd:09-06-2014 om 19:25
Eindtijd:16-06-2014 om 19:25
suus2408
15 jun. / 11:39
€ 35