Leatitia de Haas - ets (Rome) - in perfecte staat. - Verkocht

Leatitia de Haas - ets (Rome) - in perfecte staat. kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 50,00

Leatitia de Haas - ets (Rome) - in perfecte staat. kopen? Bied vanaf 50!Leatitia de Haas - ets (Rome) - in perfecte staat. kopen? Bied vanaf 50!Leatitia de Haas - ets (Rome) - in perfecte staat. kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  doncampo
FA. (6)

277 verkochte items
  • Laetitia de Haas (1948)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Betreft een ets uit een e.a. oplage van 1983. Het werk verkeert in perfecte staat, is voorzien van een zuurvrije passepartout en fraai ingelijst in een mat aluminium lijst.

Gesigneerd in potlood.

Maat: 30x40cm beeld

Mast: 50x60cm omlijsting

Laetitia de Haas (1948)

Alle items van deze kunstenaar(7)
Geplaatst door  doncampo
FA. (6)

277 verkochte items
Dit item is verkocht voor 50,00
Starttijd:14-02-2018 om 09:21
Eindtijd:18-02-2018 om 13:21
RobvanKollenburg
18 feb. / 11:03
€ 50