Lee Cole,Olieverf op linnen,Opgespannen,Geen titel,Handgesigneerd achterzijde

Lee Cole,Olieverf op linnen,Opgespannen,Geen titel,Handgesigneerd achterzijde kopen? Bied vanaf 90!

Verkoopprijs: € 90,00

Lee Cole,Olieverf op linnen,Opgespannen,Geen titel,Handgesigneerd achterzijde kopen? Bied vanaf 90!Lee Cole,Olieverf op linnen,Opgespannen,Geen titel,Handgesigneerd achterzijde kopen? Bied vanaf 90!

Lee Cole

Geplaatst door  vanbellencolour
FA. (19)

935 verkochte items
Alle items van deze verkoper (11)
  • Lee Cole

Kunstenaar Lee Cole

Techniek Acrylverf op linnen

Orgineel

Opgespannnen op linnen

Handgesigneerd achterzijde

Afmeting 130x50

Lee Cole

FA. (19)

935 verkochte items

Dit item is verkocht voor 90,00

Starttijd:29-05-2017 om 14:42
Eindtijd:03-06-2017 om 14:42

391954
3 jun. / 09:51
€ 90