Groot schilderwerk in stijl van aquarel van Lee Reynolds met een passe partout van Vanguard Studios. Heeft jaren opgehangen maar wegens verbouwing gaat het weg. Afmetingen totaal zijn 123 x 153 cm (inclusief passe partout)
Zeer Goed
Groot schilderij met aquarel stijl. Heeft in de hal gehangen maar wegens verbouwing doen we het weg. Weinig tot geen schade.
Ingelijst in gouden passe partout
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Zonhoven, België