Leendert van der Vlist Mooie pastel

Leendert van der Vlist   Mooie pastel kopen? Bied vanaf 100!
Leendert van der Vlist   Mooie pastel kopen? Bied vanaf 100!Leendert van der Vlist   Mooie pastel kopen? Bied vanaf 100!Leendert van der Vlist   Mooie pastel kopen? Bied vanaf 100!

Geplaatst door  Bena

verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Leendert van der Vlist (1894-1962)
TypeTekening / Aquarel

Leendert van der Vlist   (1894 - 1962)

Grote pastel   61 x 47,5 cm   Gesigneerd rechts onder.

Oud straatje

Starttijd:03-03-2017 om 21:05
Eindtijd:17-03-2017 om 21:05
Openingsbod€ 100
ObjectlocatieNederland