Maurizio Giongo - "SERA", olieverf op doek, gesigneerd, gedateerd 2000
Ans Wortel - Gouache: "en ze zag vogels vliegen, hij zei: ga maar als je wilt - 1972
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 2009 |
Techniek | Ets |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 55 x 76 cm (h x b) |
Incl. lijst | 103 x 98 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 40 |
Kunstwerk ter herinnering aan de "bijna ramp" van het ruimtevaartuig Apollo 13, april 1970. Apollo 13 was de vijfde bemande missie naar de Maan.
Grote Kleurenets en reliëfdruk.
Kleine oplage: 40
17/40, eigen druk
Ingelijst achter glas in dik passe-partout en fraaie hardhouten Barth lijst met mooie nerftekening. Met achterop een conserveringscertificaat zuurvrije inlijsting.
Conditie passe-partout en lijst: uitstekend (alleen een miniem vuiltje aanwezig tussen glas en passe-partout. Op foto's is wat weerspiegeling te zien van het glas
Oorspronkelijke prijs: € 900
Leentje Linders (Zoeterwoude, 1942) heeft grote bekendheid gekregen door haar mooie diepte etsen en haar virtuoze en dynamische weergave van beweging.
Op 9 november 2008 won zij de BAS Grafiekprijs.
LET OP: Ophalen / verzenden
Vanwege de grootte en de kwetsbaarheid vindt verzending plaats zonder lijst.
Verzending uitsluitend binnen Europa.
U kunt de ets inclusief lijst ook kosteloos ophalen in Rotterdam binnen maximaal 2 maanden.
Conditie | Zeer Goed | ||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Rotterdam, Nederland | ||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Objectlocatie | Rotterdam, Nederland |
Starttijd | 18-10-2020 om 17:43 |
Eindtijd | 26-10-2020 om 21:02 |