Royal Dux - Royal Dux porseleinen beeldje “Danseres”
Andy Warhol - Kleurenoffset-litho MICK JAGGER uit 2010
Herman Brood - Protest poster ART SUCKS Collectorsitem!
Henk van der Vet - Anthony Fokker - Zeefdruk/Screenprint
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Kleurenets van Leentje Linders, door de kunstenares met potlood voorzien van titel, oplage 6/40, eigen druk en jaartal '80. Gedrukt op dik papier van 76,5 x 54,5 cm, het beeld is 70 x 48 cm. De conditie is goed. Het werk is ingelijst geweest, waardoor het enigszins is vergeeld, er zitten plakbandresten op de achterzijde.
De kleurenets kan zonder kosten worden opgehaald in Breda of op kosten van de koper aangetekend worden verzonden in een stevige koker.
Objectlocatie | Breda, Nederland |
Starttijd | 9-1-2018 om 13:15 |
Eindtijd | 16-1-2018 om 13:15 |