Adèle Koekkoek - Boerderijzicht
Ricardo Carpani - Plaat/gravure door Ricardo Carpani
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Periode | 2000 t/m Heden |
Techniek | Litho |
Stijl | Klassiek |
Onderwerp | Sport |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 56 x 76 cm (h x b) |
Incl. lijst | 80 x 100 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | X111 |
Een niet veel voorkomende zeldzame Litho van de kunstenares
Leentje Linders geboren 1942 te Zoeterwoude
Voorstelling: De Vier Honkbalspelers bij scheidsrechter met silhouet(zie foto)
TITEL: He is getting a nasty lensch part one(zie foto)
Hij krijgt een vervelende (lensch)
Linksonder de tekst
Rechtsonder gesigneerd en gelimiteerd X111 op de 13e eigen druk
Geheel in perfecte staat
Litho Hoogte 56 cm
Litho Breedte 76 cm
Totale maat incl.dubbele passe-partout en Heidenrijklijst
Hoogte 80 x Breedte 100 cm
Geheel in perfecte staat
In echtheid vele malen mooier i.v.m. foto’s
Conditie | |||||
Conditie | Zeer Goed | ||||
De Litho verkeert in uitstekende staat | |||||
Transport | |||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Meer(gem.hoogstraten), België | ||||
Verzenden | Pakketpost | ||||
Prijs | Tot 10 kg.
Garantie | |||||
Objectlocatie | Meer(Gem.Hoogstraten), België |
Starttijd | 16-9-2020 om 13:23 |
Eindtijd | 27-3-2021 om 15:25 |