Leentje Linders - Double view, aquatint ets met reliëfdruk

Leentje Linders - Double view, aquatint ets met reliëfdruk kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 50,00

Jan Linschooten - Boeken kopen? Bied vanaf 50!

Jan Linschooten - Boeken

  • Openingsbod € 50
Anton Vrede - zonder titel kopen? Bied vanaf 65!

Anton Vrede - zonder titel

  • Openingsbod € 65
Leentje Linders - Double view, aquatint ets met reliëfdruk kopen? Bied vanaf 50!Leentje Linders - Double view, aquatint ets met reliëfdruk kopen? Bied vanaf 50!Leentje Linders - Double view, aquatint ets met reliëfdruk kopen? Bied vanaf 50!Leentje Linders - Double view, aquatint ets met reliëfdruk kopen? Bied vanaf 50!Leentje Linders - Double view, aquatint ets met reliëfdruk kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  Rosser
FA. (140)

2579 verkochte items
  • Leentje Linders (1942)
GesigneerdHandgesigneerd

Mooie ets van Leentje Linders uit 1982.  Met potlood gesigneerd, getiteld, gedateerd en genummerd (31 / 105 I).  In uitstekende conditie.

Afmetingen: 65cm x 50cm (blad), 61cm x 50cm (beeld)

Werk kan worden opgehaald in Diemen of op het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O, maar kan eventueel ook goed verpakt en aangetekend verstuurd worden op kosten van de koper (Nederland - 15 euro).

Dit item is verkocht voor 50,00

Starttijd:26-06-2015 om 20:51
Eindtijd:03-07-2015 om 21:51

jacco6
26 jun. / 20:58
€ 50