Leentje Linders - Ets en reliëfdruk, Apollo thirteen II - Verkocht

Leentje Linders - Ets en reliëfdruk, Apollo thirteen II kopen? Bied vanaf 40!
Grafiek (handgesigneerd)

Leentje Linders - Ets en reliëfdruk, Apollo thirteen II kopen? Bied vanaf 40!Leentje Linders - Ets en reliëfdruk, Apollo thirteen II kopen? Bied vanaf 40!Leentje Linders - Ets en reliëfdruk, Apollo thirteen II kopen? Bied vanaf 40!Leentje Linders - Ets en reliëfdruk, Apollo thirteen II kopen? Bied vanaf 40!Leentje Linders - Ets en reliëfdruk, Apollo thirteen II kopen? Bied vanaf 40!Leentje Linders - Ets en reliëfdruk, Apollo thirteen II kopen? Bied vanaf 40!Leentje Linders - Ets en reliëfdruk, Apollo thirteen II kopen? Bied vanaf 40!Leentje Linders - Ets en reliëfdruk, Apollo thirteen II kopen? Bied vanaf 40!Leentje Linders - Ets en reliëfdruk, Apollo thirteen II kopen? Bied vanaf 40!Leentje Linders - Ets en reliëfdruk, Apollo thirteen II kopen? Bied vanaf 40!Leentje Linders - Ets en reliëfdruk, Apollo thirteen II kopen? Bied vanaf 40!Leentje Linders - Ets en reliëfdruk, Apollo thirteen II kopen? Bied vanaf 40!Leentje Linders - Ets en reliëfdruk, Apollo thirteen II kopen? Bied vanaf 40!Leentje Linders - Ets en reliëfdruk, Apollo thirteen II kopen? Bied vanaf 40!
  • Leentje Linders (1942)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2009
TechniekEts
IngelijstIngelijst
Afmetingen76 x 55 cm (h x b)
Incl. lijst103 x 78 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage3-40. ED
Titel: Apollo thirteen 2

Jaartal: 2009
Afmetingen blad: 76 cm x 55 cm
Oplage: 3/40
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (rechtsonder)
Materiaal: Ets en reliëfdruk op papier
Ingelijst: 103 cm X 78 cm, in een mooie hardhoutenlijst.
Conditie: In zeer goede staat

De kunstenares Leentje  Linders (1942) rondde in 1972 haar opleiding af aan de Vrije Academie voor Beeldende Kunst in Den Haag.

Ze bekwaamde zich in schilderen, beeldhouwen, modeltekenen, dansen en etsen. Sinds haar afstudeertijd heeft Linders zich toegelegd op het specialiseren en perfectioneren van de oude 15de-eeuwse etstechniek. Hiermee wil ze een lijn trekken tussen heden en verleden.

In haar voorstellingen laat Linders vliegtuigen vliegen boven oude zeekaarten of op een perkamenten ondergrond met duistere teksten waarin beroemde namen zoals Leonarda da Vinci en Michiel de Ruyter te ontdekken zijn. Leentje Linders versterkt deze voorstellingen door het gebruik van een aantal basiskleuren, zoals azuurhemelsblauw, turkoois blauw, het donkere blauw van het zuidelijke water, sepia, okergeel, bruin - allemaal kleuren van hemel, zee en aarde. Om ons er aan te herinneren dat de mens een aardbewoner is, dat hout het basismateriaal was van oude schepen, dat roest ijzer aantast. Maar zij brengt de kleuren nooit op een systematische manier aan. Een pinas uit de 17e eeuw kan even staalblauw zijn als de romp van een fregat. Een mijnenjager heeft de roodbruine kleur van oud dennenhout. Een cockpit van een F-16 kan de okerkleuren krijgen van de vliegende machines van Da Vinci.

PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 11,00

Leentje Linders (1942)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (6)

Geplaatst door  duif
Lid sinds 2018
1054 verkochte items
78 cm
103 cm
55 cm
76 cm

ObjectlocatieAlkmaar,  Nederland
Starttijd27-4-2019 om 21:57
Eindtijd7-5-2019 om 19:58