Adèle Koekkoek - Boerderijzicht
Ricardo Carpani - Plaat/gravure door Ricardo Carpani
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ets/Aauatint van Leentje Linders uit 1988. Nummer: 32/50. Titel: "Hit that ball" IV. Het werk is rechtsonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. Afmetingen blad: H32 x b25 cm. Afmetingen voorstelling: H26 x b18.5 cm. Conditie: in zeer goede staat.De authenciteit van dit werk wordt voor 100% verzekerd. Een certificaat kan, op aanvraag, worden meegeleverd.
Objectlocatie | Hoek van Holland, Nederland |
Starttijd | 12-1-2018 om 0:08 |
Eindtijd | 19-1-2018 om 22:08 |