Leentje Linders - Falling to earth - part one. - Verkocht

Leentje Linders - Falling to earth - part one. kopen? Bied vanaf 59!

Verkoopprijs: € 69,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Leentje Linders - Falling to earth - part one. kopen? Bied vanaf 59!Leentje Linders - Falling to earth - part one. kopen? Bied vanaf 59!Leentje Linders - Falling to earth - part one. kopen? Bied vanaf 59!Leentje Linders - Falling to earth - part one. kopen? Bied vanaf 59!Leentje Linders - Falling to earth - part one. kopen? Bied vanaf 59!Leentje Linders - Falling to earth - part one. kopen? Bied vanaf 59!

Geplaatst door  Akke
FA. (25)

418 verkochte items
Alle items van deze verkoper (49)
  • Leentje Linders (1942)
Jaartal1977
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen56 cm x 79 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage20
Leuk werk.

Zie foto's.

Ronde vlek zit in camera. Excuses.

Beetje verkleuring. Niet storend. Zie foto's.

Leentje Linders (1942)

Alle items van deze kunstenaar(4)
Geplaatst door  Akke
FA. (25)

418 verkochte items
79 cm
56 cm
Dit item is verkocht voor 69,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:13-01-2020 om 22:32
Eindtijd:19-01-2020 om 18:56
PdW_Kunst
19 jan. / 18:23
€ 60