Zeer grote ingekleurde ets van Leentje Linders Met mooie preegdruk Oplage XVlll/XXX Hand gesigneerd en betiteld Jaar 1978 In passe- partout en matte rond geslepen alu lijst Door de blinddruk en drie keer de speler wordt de snelheid aangeduid Conditie uitstekend Door glas gefotografeerd Verzending zonder de lijst aangetekend Leentje Linders rondde in 1972 haar opleiding aan de vrije Academie voor Beeldende Kunst in Den Haag af. Linders heeft zich sinds de jaren ’80 toegelegd op het specialiseren in en perfectioneren van oude druktechnieken, hiermee wil ze een lijn trekken tussen heden en verleden. Grote bekendheid kreeg ze door haar virtuoze en dynamische etsen over sport, maar vooral ook door haar werk waarin zij allerlei aspecten uit de luchtvaart verwerkt. Via de Marine Luchtvaart Dienst kwam zij uit bij de Zeevaart. In opdracht van de Koninklijke Marine maakte zij verschillende etsen over hun nieuwe fregatten. Het belangrijkste thema in haar werk blijft de beweging, die wordt gedragen door een knappe toepassing en koppeling van de verschillende etstechnieken. Op 9 november 2008 werd zij winnaar van de BAS Grafiekprijs. Uit 69 inzendingen is het werk “Apollo thirteen” van Leentje Linders als winnaar gekozen. Bij Afhalen lijst gratis
Nieuwstaat
Tot 2 kg.
€ 10,00
Naar België
€ 17,50
€ 17,50
Europese Unie
€ 17,50
Wereldwijd
€ 30,00