Leentje Linders - Henk Lubberding, TI-Raleigh Rennersploeg - Ets: : "He gave a jump" - Verkocht

Leentje Linders - Henk Lubberding, TI-Raleigh Rennersploeg - Ets: : "He gave a jump" kopen? Bied vanaf 19!
Grafiek (handgesigneerd)

Leentje Linders - Henk Lubberding, TI-Raleigh Rennersploeg - Ets: : "He gave a jump" kopen? Bied vanaf 19!Leentje Linders - Henk Lubberding, TI-Raleigh Rennersploeg - Ets: : "He gave a jump" kopen? Bied vanaf 19!Leentje Linders - Henk Lubberding, TI-Raleigh Rennersploeg - Ets: : "He gave a jump" kopen? Bied vanaf 19!Leentje Linders - Henk Lubberding, TI-Raleigh Rennersploeg - Ets: : "He gave a jump" kopen? Bied vanaf 19!Leentje Linders - Henk Lubberding, TI-Raleigh Rennersploeg - Ets: : "He gave a jump" kopen? Bied vanaf 19!Leentje Linders - Henk Lubberding, TI-Raleigh Rennersploeg - Ets: : "He gave a jump" kopen? Bied vanaf 19!Leentje Linders - Henk Lubberding, TI-Raleigh Rennersploeg - Ets: : "He gave a jump" kopen? Bied vanaf 19!Leentje Linders - Henk Lubberding, TI-Raleigh Rennersploeg - Ets: : "He gave a jump" kopen? Bied vanaf 19!Leentje Linders - Henk Lubberding, TI-Raleigh Rennersploeg - Ets: : "He gave a jump" kopen? Bied vanaf 19!Leentje Linders - Henk Lubberding, TI-Raleigh Rennersploeg - Ets: : "He gave a jump" kopen? Bied vanaf 19!Leentje Linders - Henk Lubberding, TI-Raleigh Rennersploeg - Ets: : "He gave a jump" kopen? Bied vanaf 19!Leentje Linders - Henk Lubberding, TI-Raleigh Rennersploeg - Ets: : "He gave a jump" kopen? Bied vanaf 19!Leentje Linders - Henk Lubberding, TI-Raleigh Rennersploeg - Ets: : "He gave a jump" kopen? Bied vanaf 19!Leentje Linders - Henk Lubberding, TI-Raleigh Rennersploeg - Ets: : "He gave a jump" kopen? Bied vanaf 19!Leentje Linders - Henk Lubberding, TI-Raleigh Rennersploeg - Ets: : "He gave a jump" kopen? Bied vanaf 19!Leentje Linders - Henk Lubberding, TI-Raleigh Rennersploeg - Ets: : "He gave a jump" kopen? Bied vanaf 19!
  • Leentje Linders (1942)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1979
TechniekEts
OnderwerpSport
IngelijstIngelijst
Afmetingen40 x 70 cm (h x b)
Incl. lijst66 x 86 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage40
Henk Lubberding werd tweemaal Nederlands kampioen wielrennen, won de klassieker Gent-Wevelgem een boekte vele successen in de Tour de France. Hij staat echter vooral bekend als de hard werkende meesterknecht, die kilometers lang op kop reed, als nummer 6 in de Raleigh rennersploeg van Peter Post. In een razend tempo op weg naar de finish, rijdend voor zijn ploegmaten.

Leentje Linders heeft Lubberding aldus zeer typerend weergegeven in deze ets vol beweging waarbij Lubberding als het ware zichzelf voorbij rijdt. Titel: "he gave a jump".
Leentje linders (1942) kreeg grote bekendheid onder andere door haar mooie diepte etsen en haar virtuoze en dynamische etsen over sport en beweging. Op 9 november 2008 won zij de BAS Grafiekprijs.
Ingelijst, los, achter glas in een aluminium wissellijst.

TI-Raleigh was een Nederlandse wielerploeg (zie laatste foto's), die bestond tussen 1974 en 1983 en geleid werd door Peter Post. Hoofdsponsor was Raleigh. De ploeg was zeer succesvol, zowel in klassiekers als in etappewedstrijden. Bekende renners waren Henk Lubberding, Joop Zoetemelk, Jan Raas, Gerrie Knetemann, Hennie Kuiper, Urs Freuler, René Pijnen, Roy Schuiten en Johan van der Velde. In 10 jaar tijd won de ploeg een kleine duizend wedstrijden.

Wordt zeer zorgvuldig verpakt en verzekerd verzonden.
Geen garantie op het glas
Plaatselijk lichte bobbeling papier
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 17,95

Leentje Linders (1942)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (6)

Geplaatst door  Arrt
Lid sinds 2018
53 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
86 cm
66 cm
70 cm
40 cm

AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieDiepenheim,  Nederland
Starttijd30-12-2018 om 19:51
Eindtijd6-1-2019 om 21:21
Biedingen (18)