Henk Lubberding werd tweemaal Nederlands kampioen wielrennen, won de klassieker Gent-Wevelgem een boekte vele successen in de Tour de France. Hij staat echter vooral bekend als de hard werkende meesterknecht, die kilometers lang op kop reed, als nummer 6 in de Raleigh rennersploeg van Peter Post. In een razend tempo op weg naar de finish, rijdend voor zijn ploegmaten.
Leentje Linders heeft Lubberding aldus zeer typerend weergegeven in deze ets vol beweging waarbij Lubberding als het ware zichzelf voorbij rijdt. Titel: "he gave a jump".
Leentje linders (1942) kreeg grote bekendheid onder andere door haar
mooie diepte etsen en haar virtuoze en dynamische etsen over sport en
beweging. Op 9 november 2008 won zij de BAS Grafiekprijs.
Ingelijst, los, achter glas in een aluminium wissellijst.
TI-Raleigh was een Nederlandse wielerploeg (zie laatste foto's), die bestond tussen 1974 en 1983 en geleid werd door Peter Post. Hoofdsponsor was Raleigh. De ploeg was zeer succesvol, zowel in klassiekers als in etappewedstrijden. Bekende renners waren Henk Lubberding, Joop Zoetemelk, Jan Raas, Gerrie Knetemann, Hennie Kuiper, Urs Freuler, René Pijnen, Roy Schuiten en Johan van der Velde. In 10 jaar tijd won de ploeg een kleine duizend wedstrijden.
Wordt zeer zorgvuldig verpakt en verzekerd verzonden.
Geen garantie op het glas