Antoine Mortier - Petit Métaphore
Maureen Bachaus - 1177 (gemonteerd op hout)
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1984 |
Techniek | Ets |
Stijl | Realistisch |
Onderwerp | Historisch |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 33 x 26 cm (h x b) |
Incl. lijst | 53 x 43 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 73/100 |
Conditie | |||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||
Leentje Linders ( 1942 ) Titel : Aankomt op Schiphol 1934 Ets Afmeting beeldmaat 26 x 33 cm Afmeting met lijst 43 x 53 cm / gelijst in een mooie wortelnoot Eigendruk Hand gesigneerd In zeer goede staat | |||||||
Transport | |||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: 's-gravenhage, Nederland | ||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | 'S-GRAVENHAGE, Nederland |
Starttijd | 12-1-2022 om 16:37 |
Eindtijd | 23-1-2022 om 19:35 |