Lei Molin - Inkttekening, Abstracte compositie in rood blauw en zwart - Ingelijst (Zeer groot) - Verkocht

Lei Molin - Inkttekening, Abstracte compositie in rood blauw en zwart - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 400!
Lei Molin - Inkttekening, Abstracte compositie in rood blauw en zwart - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 400!Lei Molin - Inkttekening, Abstracte compositie in rood blauw en zwart - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 400!Lei Molin - Inkttekening, Abstracte compositie in rood blauw en zwart - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 400!Lei Molin - Inkttekening, Abstracte compositie in rood blauw en zwart - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 400!Lei Molin - Inkttekening, Abstracte compositie in rood blauw en zwart - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 400!Lei Molin - Inkttekening, Abstracte compositie in rood blauw en zwart - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 400!
  • Lei Molin (1927-1990)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1987
TechniekPenseel (Inkt)
IngelijstIngelijst
Afmetingen90 cm x 122 cm (h x b)
Lijst130 cm x 170 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Fraaie tekening vervaardigd met (kleuren)inkt op papier, door de kunstenaar Lei Molin. Linksonder door hem met potlood gesigneerd.

Er zitten wat lichte krassen op de (plexi)glasplaat, zoals bijvoorbeeld op de vierde detailfoto is te zien.

Dit item is verkocht voor 414,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:25-01-2023 om 09:34
Eindtijd:06-02-2023 om 06:13
KreutzerCar
05 feb. / 22:30
€ 360