Lei Molin - originele schetsen - jaren '80 - Verkocht

Lei Molin - originele schetsen - jaren '80 kopen? Bied vanaf 15!
Lei Molin - originele schetsen - jaren '80 kopen? Bied vanaf 15!Lei Molin - originele schetsen - jaren '80 kopen? Bied vanaf 15!Lei Molin - originele schetsen - jaren '80 kopen? Bied vanaf 15!Lei Molin - originele schetsen - jaren '80 kopen? Bied vanaf 15!Lei Molin - originele schetsen - jaren '80 kopen? Bied vanaf 15!Lei Molin - originele schetsen - jaren '80 kopen? Bied vanaf 15!Lei Molin - originele schetsen - jaren '80 kopen? Bied vanaf 15!
  • Lei Molin (1927-1990)
TypeTekening / Aquarel

Originele schets van Lei Molin. Afmeting A4 formaat. Dun papier, z.J. Zie vergelijkbare schets uit 1989, afgebeeld in de monografie over Lei Molin uit 1995, pagina 250 (zie foto).

2 Originele schetsjes (voor- en achterkant) van Lei Molin. Afmeting 12x11,5 cm. Jaartal rond 1987. Zie de afbeelding van de schetsjes in de monografie over Lei Molin uit 1995, pagina 136 (zie foto).

Dit item is verkocht voor 15,00
Starttijd:19-03-2018 om 18:43
Eindtijd:25-03-2018 om 20:43
KreutzerCar
23 mrt. / 13:30
€ 15