Lei Molin zeer grote kleuren litho - 1989 - oplage 40 ex.

Lei Molin zeer grote kleuren litho - 1989 - oplage 40 ex. kopen? Bied vanaf 150!

Verkoopprijs: € 150,00

Lei Molin zeer grote kleuren litho - 1989 - oplage 40 ex. kopen? Bied vanaf 150!Lei Molin zeer grote kleuren litho - 1989 - oplage 40 ex. kopen? Bied vanaf 150!

Geplaatst door  Galerie Zien
FA. (44)

678 verkochte items
Alle items van deze verkoper (23)
  • Lei Molin (1927-1990)
GesigneerdHandgesigneerd

Een fraaie litho van Lei Molin uit 1989.

Het werk is gesigneerd en genummerd - oplage 5/40.

De afmetingen zijn: 112 x 84 cm en is goede conditie.

Dit item is verkocht voor 150,00

Starttijd:01-05-2018 om 21:40
Eindtijd:12-05-2018 om 21:40

MvG
12 mei / 00:32
€ 150