Lena Blohmé, Zweden. Lithografie - Verkocht

Lena Blohmé, Zweden. Lithografie kopen? Bied vanaf 10!

Verkoopprijs: € 10,00

Lena Blohmé, Zweden. Lithografie kopen? Bied vanaf 10!Lena Blohmé, Zweden. Lithografie kopen? Bied vanaf 10!Lena Blohmé, Zweden. Lithografie kopen? Bied vanaf 10!

Lena Blohmé

Geplaatst door  steenbok

17 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
  • Lena Blohmé
GesigneerdHandgesigneerd

Techniek: lithografie

Gesigneerd: Ja, in potlood

Gedateerd: 1990

Ingelijst: Ja, witte metalen wissellijst met paspartout.

Afmetingen: lijst 41 x 41 cm, afbeelding: 28 x 28 cm.

Conditie: Uitstekend.

Lena Blohmé

Geplaatst door  steenbok

17 verkochte items
Dit item is verkocht voor 10,00
Starttijd:28-11-2015 om 20:36
Eindtijd:07-12-2015 om 20:36
lopez
07 dec. / 20:26
€ 10