Leni IJserinkhuijsen, Amsterdam, Ets

Leni IJserinkhuijsen, Amsterdam, Ets kopen? Bied vanaf 20!

Verkoopprijs: € 20,00

Leni IJserinkhuijsen, Amsterdam, Ets kopen? Bied vanaf 20!Leni IJserinkhuijsen, Amsterdam, Ets kopen? Bied vanaf 20!

Geplaatst door  lenteman
FA. (52)

3040 verkochte items
Alle items van deze verkoper (35)
  • Leny IJserinkhuijsen (1923-2003)
GesigneerdHandgesigneerd

Ets door Leni IJserinkhuijsen

Voorstelling van stadsbeeld Amsterdam

Losbladig, beeldmaat 22x14, bladmaat 35x26

Gesigneerd l.o. 'Leny IJserinkhuijsen'

Authenticiteit volledig gegarandeerd

Dit item is verkocht voor 20,00

Starttijd:26-06-2016 om 12:02
Eindtijd:06-07-2016 om 14:02

ahol
2 jul. / 22:00
€ 20