Leni Rienks - C3914-7 - Marktgezicht met 2 vrouwen

Leni Rienks - C3914-7 - Marktgezicht met 2 vrouwen kopen? Bied vanaf 150!
Leni Rienks - C3914-7 - Marktgezicht met 2 vrouwen kopen? Bied vanaf 150!Leni Rienks - C3914-7 - Marktgezicht met 2 vrouwen kopen? Bied vanaf 150!Leni Rienks - C3914-7 - Marktgezicht met 2 vrouwen kopen? Bied vanaf 150!

Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (81)

1209 verkochte items
Alle items van deze verkoper (31)
  • Leni Rienks (1914-2014)
StijlImpressionistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen45 cm x 50 cm (h x b)
Lijst56 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
C3914-7 , Leni Rienks, Marktgezicht met 2 vrouwen, olie op doek, r.b. gesigneerd, doekmaat: 45 x 50 cm, lijstmaat: 56 x 61 cm.

Dit werk is op te halen op onze locatie in Nieuwersluis.
Voor verzendingen zijn we afhankelijk van koeriers.
ConditieRedelijk

Vergeelde vernis, oppervlaktevuil, craquelures aan onderzijde. De lijst bevat oppervlaktevuil en slijtschade door de tijd.

Leni Rienks (1914-2014)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (81)

1209 verkochte items
61 cm
56 cm
50 cm
45 cm
Starttijd:27-03-2020 om 17:41
Eindtijd:02-04-2020 om 20:42
Openingsbod€ 150
ObjectlocatieNieuwersluis, Nederland
VerzendingAlleen per koerier