Lenneke Saraber - 4 linoleumsnedes 1994

Lenneke Saraber - 4 linoleumsnedes 1994 kopen? Bied vanaf 30!
Lenneke Saraber - 4 linoleumsnedes 1994 kopen? Bied vanaf 30!Lenneke Saraber - 4 linoleumsnedes 1994 kopen? Bied vanaf 30!Lenneke Saraber - 4 linoleumsnedes 1994 kopen? Bied vanaf 30!Lenneke Saraber - 4 linoleumsnedes 1994 kopen? Bied vanaf 30!Lenneke Saraber - 4 linoleumsnedes 1994 kopen? Bied vanaf 30!Lenneke Saraber - 4 linoleumsnedes 1994 kopen? Bied vanaf 30!

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Lenneke Saraber (1967)
GesigneerdHandgesigneerd

Set van 4 linoleumsnedes door Lenneke Saraber.
Allen gesigneerd en gedateerd 1994 en getiteld, voorzien van oplagenummers.
Kleine oplages.
Allen in goede conditie.

Beeldmaten 6,5x8,3 cm en 5x13 cm

Wordt alleen verzonden.
Gecombineerde verzending ook mogelijk, zonder extra verzendkosten.

Starttijd:22-06-2016 om 12:17
Eindtijd:06-07-2016 om 22:17
Openingsbod€ 30
ObjectlocatieNederland