Lenneke Saraber - Zonder titel

Lenneke Saraber - Zonder titel kopen? Bied vanaf 25!

Verkoopprijs: € 28,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Geplaatst door  BenB2019
FA. (4)

Lid sinds 2019
127 verkochte items
  • Lenneke Saraber (1967)
Jaartal2002
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen40 cm x 120 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage35
Zeefdruk op hand geschept papier.

Lenneke Saraber (1967)

Alle items van deze kunstenaar(2) Geplaatst door  BenB2019
FA. (4)

Lid sinds 2019
127 verkochte items
120 cm
40 cm

Dit item is verkocht voor 28,75(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:25-05-2020 om 12:09
Eindtijd:31-05-2020 om 14:33

Pelmolen
31 mei / 14:22
€ 25