Leo Bos - Erna - kleurlithografie - handgesigneerd en genummerd

Leo Bos - Erna - kleurlithografie - handgesigneerd en genummerd kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 12,00

Leo Bos - Erna - kleurlithografie - handgesigneerd en genummerd kopen? Bied vanaf 1!Leo Bos - Erna - kleurlithografie - handgesigneerd en genummerd kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  barb52
FA. (3)

248 verkochte items
  • Leo Bos (1942)
GesigneerdHandgesigneerd

Leo Bos

Erna

Kleurlithografie op zwaar papier

- Oplage 500 ex. -  (dit is nummer 280/500)

met de hand gesigneerd en genummerd

Afmetingen 45 x 63 cm.
Conditie : goed.

Dit item is verkocht voor 12,00

Starttijd:07-01-2018 om 01:25
Eindtijd:14-01-2018 om 01:25

Biedingen (7):

Paulavl
14 jan. / 00:26
€ 12
Aapeloekie
14 jan. / 00:26
€ 10
Paulavl
14 jan. / 00:26
€ 9
Aapeloekie
14 jan. / 00:25
€ 7
Paulavl
14 jan. / 00:25
€ 5
Aapeloekie
12 jan. / 23:52
€ 3
Paulavl
12 jan. / 11:01
€ 1