Leo Franssen - Olieverf op board, Stilleven met haan - Ingelijst (Zeer groot) - Verkocht

Leo Franssen - Olieverf op board, Stilleven met haan - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 100!
Leo Franssen - Olieverf op board, Stilleven met haan - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 100!Leo Franssen - Olieverf op board, Stilleven met haan - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 100!Leo Franssen - Olieverf op board, Stilleven met haan - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 100!Leo Franssen - Olieverf op board, Stilleven met haan - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 100!Leo Franssen - Olieverf op board, Stilleven met haan - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 100!
  • Leo Franssen (1905-1990)
Jaartal1959
DragerBoard
OnderwerpStilleven
IngelijstIngelijst
Afmetingen90 cm x 155 cm (h x b)
Lijst100 cm x 165 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Wat oppervlaktevuil en kleine vlekjes in het beeld. De verflaag heeft een aantal lichte beschadigingen. Op enkele plekken een lichte kras in de voorstelling (zeer oppervlakkig). De lijst is vuil.

Leo Franssen (1905-1990)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (330)

Lid sinds 2010
46954 verkochte items
Alle items van deze verkoper (651)
165 cm
100 cm
155 cm
90 cm
Dit item is verkocht voor 115,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:13-01-2020 om 10:53
Eindtijd:25-01-2020 om 20:55
ArnoW
17 jan. / 12:45
€ 100