FA. (5)

Leo Huijg - De bezoekers

Leo Huijg - De bezoekers kopen? Bied vanaf 45!
Leo Huijg - De bezoekers kopen? Bied vanaf 45!Leo Huijg - De bezoekers kopen? Bied vanaf 45!

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (85)

2036 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1059)
  • Leo Huijg (1949)
Jaartal1991
TechniekEts/Aquatint
OnderwerpSport
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen29 cm x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage4/7

Fraaie ets met aquatint van Leo Huijg. Gesigneerd en genummerd door de kunstenaar.
Heeft onder passe partout gezeten waardoor een licht kleurverschil te zien is. Helemaal onderin de witmarge is een stiftdoordruk van de achterkant maar dat valt bij gebruik van een nieuw passe partout volledig buitenbeeld.
Wij kunnen ook uw inlijstingen verzorgen.

Leo Huijg (1949)

Alle items van deze kunstenaar(2)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (85)

2036 verkochte items
37 cm
29 cm
Starttijd:28-01-2022 om 19:21
Eindtijd:11-02-2022 om 22:05
Openingsbod€ 45
ObjectlocatieGorinchem, Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland