Leo Leewis - Keramische Fallussen - Verkocht

Leo Leewis - Keramische Fallussen kopen? Bied vanaf 69!

Verkoopprijs: € 79,35 (Incl. 15% veilingkosten)

Leo Leewis - Keramische Fallussen kopen? Bied vanaf 69!Leo Leewis - Keramische Fallussen kopen? Bied vanaf 69!Leo Leewis - Keramische Fallussen kopen? Bied vanaf 69!Leo Leewis - Keramische Fallussen kopen? Bied vanaf 69!

Geplaatst door  willemkunstveiling

Lid sinds 2022
1 verkochte items
  • Leo Leewis (1948)
TypeGlas / Keramiek
Jaartal1980
StijlContemporary
OnderwerpErotiek
Afmetingen15 cm x 12 cm x 7 cm (h x b x d)
GemerktHandgesigneerd

Twee Keramische fallussen.

Destijds speciaal door beeldhouwer Leo Leewis voor een vriend van mij gemaakt.
Het staande object is 15cm hoog en het liggende object 12cm lang.

De twee objecten zijn in originele staat en zonder beschadigingen

Leo Leewis (1948)

Alle items van deze designer

Lid sinds 2022
1 verkochte items
12
15
7
Dit item is verkocht voor 79,35(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:16-04-2022 om 13:18
Eindtijd:30-04-2022 om 21:57
kunst_ikhebje
30 apr. / 21:50
€ 69