Leo Pors - C4151-3 - Stilleven met hyacinten

Leo Pors - C4151-3 - Stilleven met hyacinten kopen? Bied vanaf 150!
Leo Pors - C4151-3 - Stilleven met hyacinten kopen? Bied vanaf 150!Leo Pors - C4151-3 - Stilleven met hyacinten kopen? Bied vanaf 150!Leo Pors - C4151-3 - Stilleven met hyacinten kopen? Bied vanaf 150!
  • Leo Pors (1952)
DragerBoard
StijlImpressionistisch
OnderwerpStilleven
IngelijstIngelijst
Afmetingen50 cm x 60 cm (h x b)
Lijst58 cm x 68 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Leo Pors, stilleven met hyacinten, olieverf op board, boardmaat 50x60, lijstmaat 58x68. Vroeg werk.

Dit werk is op te halen op onze locatie in Nieuwersluis.
ConditieRedelijk

Vergeelde vernis, oppervlaktevuil. Lijst bevat oppervlaktevuil en slijtschade door de tijd.

Leo Pors (1952)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (82)

1248 verkochte items
Alle items van deze verkoper (189)
68 cm
58 cm
60 cm
50 cm
Starttijd:16-01-2023 om 13:04
Eindtijd:25-01-2023 om 21:24
Openingsbod € 150
ObjectlocatieNieuwersluis,  Nederland
VerzendingAlleen per koerier