Leo Vroegindeweij - Zonder titel

Leo Vroegindeweij - Zonder titel kopen? Bied vanaf 29!

Verkoopprijs: € 27,60 (Incl. 15% veilingkosten)

Leo Vroegindeweij - Zonder titel kopen? Bied vanaf 29!Leo Vroegindeweij - Zonder titel kopen? Bied vanaf 29!Leo Vroegindeweij - Zonder titel kopen? Bied vanaf 29!Leo Vroegindeweij - Zonder titel kopen? Bied vanaf 29!Leo Vroegindeweij - Zonder titel kopen? Bied vanaf 29!

Geplaatst door  Strechgel
FA. (19)

636 verkochte items
  • Leo Vroegindeweij (1955)
Jaartal1998
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen76 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage100
* Fraaie zeefdruk van de Nederlandse kunstenaar Leo Vroegindeweij
* Oplagenummer kan een andere zijn dan die op de foto te zien is.

Dit item is verkocht voor 27,60(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:24-05-2020 om 23:59
Eindtijd:27-07-2020 om 22:35

AGJM
27 jul. / 22:03
€ 24