Frans Hals - Biographie critique
Bob Immink - Noordhollands landschap - aquarel
Yaacov Agam - "Ne Bougez Pas (Geel)" Editie 97 - genummerd
Zonder Titel.
olieverf op sigarenkistje
Afmetingen: 14 cm x 11 cm x 5 cm
Galerieprijs vergelijkbaar werk 1600 EUR
Starttijd | 1-8-2016 om 13:30 |
Eindtijd | 7-8-2016 om 13:30 |